TFF 1. Başkan Vekili Yardımcı'dan Şampiyonlar Ligi finali değerlendirmesi - Son Dakika

TFF 1. Başkan Vekili Yardımcı'dan Şampiyonlar Ligi finali değerlendirmesi

23.10.2019 19:18
TFF 1. Başkan Vekili Yardımcı'dan Şampiyonlar Ligi finali değerlendirmesi, System.String[]

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, İstanbul'un 2020 Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapacak olmasıyla ilgili "Diğer finallerde yaşanan sorunlar İstanbul'da olmayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, İstanbul'un 2020 Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapacak olmasıyla ilgili "Diğer finallerde yaşanan sorunlar İstanbul'da olmayacak." dedi.

İspanyol spor gazetesi Marca'ya konuşan Yardımcı, 2018 yılında Kiev'de oynanan Şampiyonlar Ligi finali başta olmak üzere, geçmiş yıllarda oynanan kupa finallerindeki sorunların gelecek yıl İstanbul'da olmayacağını vurguladı.

Yardımcı, "İstanbul'da iki havaalanı ve her kategoride çok sayıda otel var. Her şeyin kontrol altında olmasına çalışacağız." şeklinde görüş belirtti.

İstanbul'un 2005 yılında "İyi bir Şampiyonlar Ligi finali organize ettiğini" aktaran Yardımcı, "Liverpool ile Milan'ın oynadığı 2005 yılındaki finalden daha iyi olacak. Eminim." açıklamasında bulundu.

Şampiyonlar Ligi finali için favori gördüğü takım ismi vermek istemeyen Yardımcı, "Finalin iki ülkenin takımları arasında oynanması hoşuma gider. Böylece daha güzel bir ortam olur. Bir Türk olarak bir favori söylemek benim için zor ama bir İngiliz bir de İspanyol takımı olursa bundan memnuniyet duyarım." ifadelerini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor TFF 1. Başkan Vekili Yardımcı'dan Şampiyonlar Ligi finali değerlendirmesi - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Jose Mourinho, mağlubiyet sonrası yaptığı paylaşımla oyuncularına seslendi :Umarım herkes benim kadar üzgündür Azerbaycan, 25 sivilin öldüğü Berde'nin intikamını alıyor: Sivilleri vuran 'Smerç' SİHA'larla imha edildi Ayakta yolcu taşırken yakalanan minibüs şoföründen polise; ''15 dakika önce ceza yedim, bu seferlik idare et" Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Didem Arslan Yılmaz, 30 yıldır eşine şiddet uygulayan adamı stüdyodan kovdu Scarlett Johansson, komedyen Colin Jost ile evlendi 11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Tunç Soyer'in eşi Neptün Soyer'den Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne destek! Tepki yağıyor