Tff Başkan Adayı Alkış: İmzalar Tamam, Müracat 20 Şubat'ta - Son Dakika

Tff Başkan Adayı Alkış: İmzalar Tamam, Müracat 20 Şubat'ta

18.02.2012 17:55
Tff Başkan Adayı Alkış: İmzalar Tamam, Müracat 20 Şubat'ta, System.String[]

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın istifasıyla birlikte yaşanan başkanlık krizi devam ederken adaylar da çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın istifasıyla birlikte yaşanan başkanlık krizi devam ederken adaylar da çalışmalarını sürdürüyor.

TFF'ye ilk müracaatını yapan İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan sonra ismini açıklayan ve düzenlediği basın toplantısıyla yapacaklarını anlatan Türk-Hint İş Konseyi Başkan Vekili Erdal Alkış, yaptığı açıklamada, gerekli imzayı topladığını ve 20 Şubat'ta TFF'ye resmi müracaatını yapacağını açıkladı.

Alkış, başkanlık yarışı için önlerinde hiç bir engel olmadığını belirterek, "Biz yaşanan sıkıntıyıbiliyoruz. Bu hastalığın reçetesi de bizde. 'Artık renklerin üstünü örtme vakti geldi' diye yola çıktık. Futbol camiasından gelen destek çığ gibi büyüdü. Gereken imzayı topladık ve TFF'ye resmi müracaatınımı da 20 Şubat Pazartesi günü Futbol Federasyonu'na vereceğiz." dedi.

Futbolun sadece sahada oynanacağı günlerin çok daha yakın olduğunu da belirten Alkış, "Ben ve ekibim; 27 Şubat'ta yapılacak Seçimli Olağanüstü Genel Kurul öncesi delegelerden yeterli desteği aldık. Her gün her saat Türkiye Futbol Federasyonu delegelerinin desteği de artmaktadır. Bu Türkiye futbolunun içine düştüğü kaostan çıkma hedefimde beni ayrıca yüreklendirdi ve cesaretlendirdi." diye konuştu.

Alkış, gözünü hırs bürümüş, yanlışlarını görmeyen ve kendi renginden başka renklere karşı da renk körü olan zihniyetin artık bitmesi gerektiğini de sözlerine ekleyerek, şu ifadeleri kullandı:

"Bir kez daha haykırıyorum; artık renklerin üstünü örtme vakti geldi. Öyle ki; yanlızca futbolun tek kendi rengine aşık olmaya hazır olun."

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Tff Başkan Adayı Alkış: İmzalar Tamam, Müracat 20 Şubat'ta - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 9 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Seçimlere günler kala ABD, kıtalararası balistik füze testi yaptı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı