TFF Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti - Son Dakika

TFF Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti

18.01.2012 14:37
TFF Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti, System.String[]

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, UEFA yetkilileri ile görüşmek üzere İsviçre'ye gitti.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, İsviçre'ye gitti. Mehmet Ali Aydınlar, UEFA yetkilileri ile görüşmek üzere, THY'ye ait uçakla Cenevre'ye hareket etti.

Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının "58. maddenin değiştirilmeyeceği ancak bir kereliğine uygulanmayacağı ve bu konuyu UEFA'ya danışmak üzere İsviçre'ye gittiğiniz yönünde basında haberler yer aldı.

Bu doğru mu?" şeklindeki sorusu üzerine Aydınlar, "Doğru değil. Biz UEFA ile sürekli görüşüyoruz. Bir görüşme daha yapacağız. Özel bir şey yok. Normal bir görüşme" karşılığını verdi.

İSTANBUL

TFF Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor TFF Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti