Son Dakika Haberleri: TFF Başkanı Hüsnü Güreli'den Tepki: Ben Tarafsız Bir Başkanım

TFF Başkanı Hüsnü Güreli'den Tepki: Ben Tarafsız Bir Başkanım

24 gün önce

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarında sarı-kırmızılı oyunculara kupayı veren TFF Başkanı Hüsnü Güreli'nin görüntüleri sosyal medyada olay olmuştu. Güreli kendisine tepki gösterenlere, "Kupayı verirken itiş kakış oldu. Arkadan itildim ve bir anlık refleks ile istemsiz bir hareket yüzüme yansıdı." cevabını verdi.

2018/2019 sezonu şampiyonu Galatasaray dün akşam kupasını stadında düzenlediği büyük bir törenle kaldırdı.Törendeki bazı görüntüler ise sosyal medyada tartışmalara neden oldu. Asist Analiz'de yer alan habere göre Hüsnü Güreli'nin seramonide kupayı verirken sevindiği yönünde yapılan spekülasyonlara sert tepki gösterdiği öğrenildi.

"KUPAYI VERİR VERMEZ PODYUMDAN UZAKLAŞTIM"

Güreli'nin yakın çevresine dert yandığı ve "Sanki ortada bir suç varmış gibi bir tablo yaratıldı. Kupayı verirken itiş kakış oldu. Arkadan itildim ve bir anlık refleks ile istemsiz bir hareket yüzüme yansıdı." dediği belirtildi. Taraftsız bir başkan olduğunu vurgulayan Hüsnü Güreli'nin yine yakın çevresine, "Ben tarafsız bir başkanım. Niye sevineyim? Zaten kupayı verir vermez hemen podyumdan uzaklaştım" diyerek dert yandığı ve üzüntüsünü paylaştığı öğrenildi.

TFF Başkanı Hüsnü Güreli'den Tepki: Ben Tarafsız Bir Başkanım
Haber Yayın Tarihi : 26.05.2019 06:33 

YORUMLAR


İsmail Küçükkaya canlı yayında duyurdu: Fox TV, The Marmara otele dava açıyor HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek TRT eski baş spikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!