Son Dakika Haberleri: TFF Başkanı Özdemir, İzlanda Federasyon Başkanı ile bir araya geldi

TFF Başkanı Özdemir, İzlanda Federasyon Başkanı ile bir araya geldi

5 ay önce

İSTANBUL / DHAA Milli Futbol Takımı'nın 2020 Avrupa Şampiyonası H Grubu elemelerindeki İzlanda maçı öncesinde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, İzlanda Futbol Federasyonu Başkanı Gudni Bergsson ile buluştu.

TFF Başkanı Özdemir, İzlanda Federasyon Başkanı ile bir araya geldi, System.String[]

İSTANBUL/ DHA

A Milli Futbol Takımı'nın 2020 Avrupa Şampiyonası H Grubu elemelerindeki İzlanda maçı öncesinde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, İzlanda Futbol Federasyonu Başkanı Gudni Bergsson ile buluştu.
İzlanda'nın Reykjavik kentindeki Laugardalsvöllur Stadyumu'nda gerçekleşen görüşmede TFF Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Soydan, Hasan Akıncıoğlu, Ali Düşmez, Erdal Bahçıvan, Hamit Altıntop, Yılmaz Büyükaydın, Nuri Akın, Alkın Kalkavan, Mustafa Çağlar ve Genel Sekreter Kadir Kardaş ile İzlanda Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Klara Bjartmarz yer aldı.
Organizasyon, iki ülke Federasyon Başkanı ve heyetleri arasında karşılıklı hediye takdiminde bulunulması ile sona erdi.


Haber Yayın Tarihi: 11.06.2019 11:09 Kaynak: DHA

YORUMLAR


'Hanımağa', gözcülük yapanlara cinsel ilişki ücretinde indirim yapmış
Keskin nişancı saldırısında yaralanan SMO askerleri kanlar içinde hastaneye kaldırıldı Azil süreciyle başı dertte olan Trump'tan sosyal medyada gündem olan mesaj: Darbeyi durdurun