Tff Futbol Gelişim Direktörü Turhan: "Sakarya Genç ve Kaliteli Futbolcu Kaynağıdır" - Son Dakika

Tff Futbol Gelişim Direktörü Turhan: "Sakarya Genç ve Kaliteli Futbolcu Kaynağıdır"

08.09.2012 18:00
Tff Futbol Gelişim Direktörü Turhan:

TFF Futbol Gelişim Direktörü Cezmi Turhan, Sakarya'nın genç ve kaliteli futbolcu kaynağı olduğunu söyledi.

TFF Futbol Gelişim Direktörü Cezmi Turhan, Sakarya'nın genç ve kaliteli futbolcu kaynağı olduğunu söyledi.

Sakaryaspor Altyapı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan ve Antrenör İsmail Öz ile Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Erenler Amatör Evi ve Erenler Sentetik Sahası'nda incelemelerde bulunan Turhan, Türkiye'nin genç futbolculara ihtiyaç duyduğunu anlattı.

Turhan, Sakarya'nın futbolu seven bir kent olduğunu vurgulayarak,

"Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu spora çok büyük destekler vermiş. Akademi liglerimizle Türkiye'deki elit genç gelişimine katkı sağlamak istiyoruz. Sakaryaspor akademi programı da bu sene 5. senesine girdi" dedi.

Sakarya'dan çok sayıda önemli futbolcunun yetiştiğine işaret eden Turhan, şunları söyledi:

"Sakarya genç ve kaliteli futbolcu kaynağıdır. Futbolcu fabrikası gibi çalışan Sakarya maalesef son yıllarda ciddi manada seviye kaybetmiş. Fakat son gelişimizde Sakarya'yı daha iyi gördük. Erenler sentetik sahası da Sakaryalı futbolcuların gelişimine katkı sağlayacaktır. Gerçekten çok etkilendim."

Muhabir: Mehmet Özcan

Yayıncı: Murat Paksoy - SAKARYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tff Futbol Gelişim Direktörü Turhan: 'Sakarya Genç ve Kaliteli Futbolcu Kaynağıdır' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Fatih Karagümrük, evinde Erzurumspor'u 5-1 yendi Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac, istifa kararından vazgeçti Sağlık Bakanlığı, PCR testini pozitiften negatife çeviren şebeke hakkında yasal işlem başlattı Galatasaray-Bakken Bears maçı koronavirüs nedeniyle ertelendi Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 6 kullanıcı tespit edildi 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi