Son Dakika Haberleri: Tff Garanti Plaj Futbolu Çiçekli Etabı Sona Erdi

Tff Garanti Plaj Futbolu Çiçekli Etabı Sona Erdi

7 yıl önce

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve ana sponsorlarından Garanti Bankası işbirliğiyle düzenlenen TFF Garanti Plaj Futbol Ligi'nin Çiçekli etabı sona erdi.

Tff Garanti Plaj Futbolu Çiçekli Etabı Sona Erdi, System.String[]
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve ana sponsorlarından Garanti Bankası işbirliğiyle düzenlenen TFF Garanti Plaj Futbol Ligi'nin Çiçekli etabı sona erdi.

TFF'nin ilgili belediyeler ve kurumlarla işbirliği yaparak düzenlediği plaj futbolu organizasyonu Türkiye genelinde 16 etapta yapılıyor. Her etapta 8 takımın mücadele ettiği ve üç gün süren maçlar sonunda birinciler belirleniyor. TFF Garanti Plaj Futbolu Çiçekli Etabı'nın final maçı Gevaş Spor ve Arena Halı Saha arasında yapıldı. Gevaş Spor, çok etkili başladığı karşılaşmada 7-1'lik skorla gülen taraf oldu. Gevaş Spor takımı en iyi kaleci, gol kralı ve şampiyonluk ödülü alırken, Arena Halı saha ikincilik, Muradiye Spor üçüncülük, en centilmen takım ödülünü ise Çiçekli Belediyesi takımı aldı. Takımların ödülleri final maçını izleyen Gevaş Kaymakamı Yusuf Güni, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir, TFF Van Bölge Müdürü Fatih Tekbudak, Van Baro Başkanı Av. Orhan Hemedoğlu, Gevaş İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ersin Öztürk tarafından verildi. - VANSemt Pazarında Satılan Hazır Mezarları Görenler Şaşırıp Kaldı Günde 25 Litre Su İçen 66 Yaşındaki Kadın, Hayat Hikayesiyle Ağızları Açık Bıraktı! Tuvaletin Duvarına Yazılan Taciz İddiası, Üniversiteyi Karıştırdı