The Beatles'tan John Lennon, Albümleriyle Spotify'da - Son Dakika

The Beatles'tan John Lennon, Albümleriyle Spotify'da

08.10.2014 11:12
The Beatles'tan John Lennon, Albümleriyle Spotify'da, System.String[]

Tüm zamanların en önemli müzisyenlerinden bir tanesi olarak gösterilen Lennon, 8 Aralık 1980'de akli dengesinin yerinde olmadığı bildirilen bir hayranı...

Mahmut Saral - -

The Beatles efsanesi John Lennon'un solo stüdyo albümleri ve derleme şarkıları resmi olarak Spotify'da müzikseverlere sunuldu. Şu an isterseniz buraya tıklayarak şarkıları dinlemeye başlayabilirsiniz.


Sanatçının Spotify'da bulunan albümleri şöyle:


Stüdyo albümleri:


John Lennon/Plastic Ono Band (1970)


Imagine (1971)


Some Time in New York City (1972)


Mind Games (1973)


Walls and Bridges (1974)


Rock'n'Roll (1975)


Double Fantasy (1980)


Milk and Honey (1984)


Derlemeler:


Gimme Some Truth - 4 disc anthology collection


Signature Box - Complete collection – 8 studio albums + 2 discs of non-album singles, outtakes & rare recordings (8 stüdyo albümü, albümlerde yer almayan 2 disklik single'lar ve nadir kayıtlar.)


Power To The People - The Hits – Best Of Collection


Spotify'da Paul McCartney ve George Harrison'ın da solo albümleri bulunuyor, ancak The Beatles albümleri hala yok ve bu albümlerin Spotify'a gelip gelmeyeceği de merak konusu. Apple, The Beatles albümlerinin iTunes'a gelmesi için 2010 yılında bir anlaşma yapmıştı ve bu sürüyor. Spotify, The Beatles albümleri hakkında yorum yapmıyor. Sanırız burada Apple'ın ciddi bir gücü var, ne dersiniz?
Mahmut Saral - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
The Beatles'tan John Lennon, Albümleriyle Spotify'da

- Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji The Beatles'tan John Lennon, Albümleriyle Spotify'da - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Semt pazarlarındaki kalabalık vatandaşı isyan ettirdi: Pazar değil, sanki korona partisine geldik Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren koca olay yerinde bekledi Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi