Son Dakika Haberleri: The Bo Vıera İle Cıtyscape Global Fuarında Büyük İlgi Gördü

The Bo Vıera İle Cıtyscape Global Fuarında Büyük İlgi Gördü

6 ay önce

BESA Grup, Bodrum'un en büyük projesi olacak The BO Viera'yı 2-4 Ekim tarihleri arasında Dubai World Trade Centre'da yapılan dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan Cityscape Global fuarında tanıttı.

The Bo Vıera İle Cıtyscape Global Fuarında Büyük İlgi Gördü, System.String[]

İstanbul Ticaret Odası (ITO) "Discover the potential" kapsamında Türkiye adına büyük bir stant ile Cityscape Global fuarına katılım sağladı. Besa Grup da bu kapsamda 200 milyon dolarlık yatırım ile Bodrum'da hayata geçireceği "The BO Viera " projesi ile fuara katıldı.

Cityscape Global fuarına ekibiyle katılan BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Dünya gayrimenkul sektörünün buluşma noktası olan Cityscape Global fuarına katılımın bölgeden çok yoğun olduğunu ancak Türkiye'den katılımın bu yıl önceki yıllara göre daha az olduğunu gördüğünü iletti. Türkiye'ye ye yabancı yatırımcı ilgisinin hala çok yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Bezci," BESA Grup olarak Bodrum'da hayata geçireceğimiz The BO Viera projemiz ile dünya gayrimenkul sektörünün nabzını tutan Cityscape Global fuarına katılmaktan mutluluk duyduk. ITO'nun da Türkiye'nin tanıtımı ve kalkınması için yaptığı çalışmalar arasında bulunmaktan ve ülkemizi ve güzide projemizi tanıtmaktan onur duyuyoruz. Dubai ve Orta Doğu pazarının ülkemize ve projemize olan büyük ilgisi de bizleri çok memnun etti. Türkiye'nin istikrarlı yönetimi ile Körfez ülkelerinin Türkiye'de daha fazla yatırıma yöneleceğine inanıyorum" dedi.

Gayrimenkul ve inşaat yapım, yatırım, geliştirme ve işletme konusundaki tecrübesini Bodrum'a ve Türkiye'nin turizm gelişimine aktaran BESA Grup, The BO Viera projesi ile bulundugˆu bölgede proje alanı büyüklügˆü ve denize konumu açısından emsalsiz olması ile de bir ilki gerçekleştiriyor. Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağlayan şirketlerden biri olan BESA Grup, bugüne kadar binlerce kişiye istihdam sağlarken The BO Viera projesiile de Bodrum'da yüzlerce kişiye iş imkanı sunmaya hazırlanıyor.
Berat Albayrak Babasının Koluna Girip Mezarlığa Gitti Deprem Kahininin Türkiye İçin Yaptığı Tahmin Doğru Çıktı Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı