The Cape" Universal Channel'da Başlıyor - Son Dakika

The Cape" Universal Channel'da Başlıyor

01.12.2011 16:48
The Cape

Her şeyini kaybeden ve geri almak için çabalayan bir adamın süper kahramana dönüşme hikayesini anlatan drama dizisi "The Cape" Universal Channel'da başlıyor.

Gail Berman ve Lloyd Braun ekibinin yapımcılığını üstlendiği; her şeyini kaybeden ve geri almak için çabalayan bir adamın süper kahramana dönüşme hikayesini anlatan drama dizisi "The Cape" Universal Channel'da başlıyor. 3 Aralık Cumartesi akşamı saat 21.00'de iki bölüm ard arda Eğlence Dünyası'nda keyifle izleyebilirsiniz.

Vince Faraday rolünde David Lyons ("ER"), işlemediği suçlar yüzünden suçlanan bir polisi canlandırıyor. Cinayetle suçlanıp, ölüme terk edildikten sonra karısı ve oğlundan ayrı kalmak ve gizlenmek zorunda kalıyor. Bir yandan maskeli bir çeteyle kılık değiştirip suç ortaklığı yapmaya zorlanırken bir yandan da suçla savaşıp ailesini geri kazanmaya çalışıyor.

Karısı Dana (Jennifer Ferrin, "Life On Mars") ve oğlu Trip'le (Ryan Wynott, "Flash Forward") tekrar biraraya gelme arzusu onu hayatta tutan tek şey. Şimdi, oğlu Trip'in en sevdiği çizgi roman kahramanı The Cape'ten esinlenerek, kanunu, Palm City'yi ele geçiren suçları ve saldırgan güçlere karşı kontrolü ele geçiriyor. Suçu kendi üstüne yıkmaya çalışan, oldukça güçlü kilit adamla ölümcül bir oyun oynamaya başlıyor.

James Frain (" True Blood, The Tudors") Cape'in baş düşmanı profesyonel bir katil olan milyarder Peter Fleming karakterini canlandırıyor. Chess ise Fleming'in ikinci benliği. Keith David ("Death at A Funeral") Max Malini olarak karşımıza çıkıyor. Banka soygunları yapan maskeli bir çetenin lideri, aynı zamanda da Faraday'ı Cape olması için eğiten kişi. Summer Glau (" Terminator: The Sarah Connor Chronicles") Palm City'deki suç ve çatışmalarla ilgili yazılar yazan araştırmacı blog yazarı Orwell'i canlandıyor. Dorian Missick ("Six Degrees") eski bir detektif ve Faraday'ın arkadaşı Marty Voyt isimli karakteri. Martin Klebba ("Carribean Korsanları") banka soyguncuları çetesinin alçakgönüllü elemanı olan Rollo karakterini canlandırıyor. Vinnie Jones ("Lock, Stock and Two Smoking Barrels"), mahalledeki serserilerden biri ve The Cape'in düşmanı olan Chess'in işbirlikçisi Scales rolünde.

Universal Media Studios ve BermanBraun ortak yapımı olan "The Cape" in baş yapım ve yaratıcısı Tom Wheeler ("Empire"), baş yapımcıları Berman and Braun, John Wirth ("Terminator: The Sarah Connor Chronicles"), ve Gene Stein ("Accidentally On Purpose").

Son Dakika Güncel The Cape' Universal Channel'da Başlıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı