The Disappearance Of Eleanor Rigby: Him Filmi - Son Dakika

The Disappearance Of Eleanor Rigby: Him Filmi

16.06.2014 20:29
The Disappearance Of Eleanor Rigby: Him Filmi, System.String[]

The Disappearance Of Eleanor Rigby: Him filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. The Disappearance Of Eleanor Rigby: Him filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Çatırdayan bir evliliği çiftlerin iki farklı bakış açısından anlatan in bu bölümünde James McAvoy'un canlandırdığı Conor Ludlow'un hayatını izleyeceğiz.

Yönetmen: Ned Benson

Senaryo: Ned Benson, Ned Benson

Oyuncular: Bill Hader, Jess Weixler, Ciarán Hinds, Jessica Chastain, James McAvoy

Filmin Türü: Drama 0,

Orijinal Adı: The Disappearance Of Eleanor Rigby: Him

Yapımcı Firma: Unison Films, Myriad Pictures

Yapım Yılı: 2013

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: 0

The Disappearance Of Eleanor Rigby: Him Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema The Disappearance Of Eleanor Rigby: Him Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir Denizli'de yol kenarında çok sayıda tabut ve koruyucu kıyafet bulundu, vatandaşı korona korkusu sardı