The Girl On The Train 7 Ekim'de Vizyonda - Son Dakika

The Girl On The Train 7 Ekim'de Vizyonda

22.09.2016 23:02

Merakla beklenen gerilim aksiyon 'The Girl On The Train' gösterim için gün sayıyor.

Merakla beklenen gerilim aksiyon 'The Girl On The Train' gösterim için gün sayıyor. Paula Hawkins'in aynı isimli dünya çapında 11 milyon satan romanından sinemaya uyarlanan film, yeni boşanmış bir kadının başına gelen gizemli olayı anlatıyor. Rachel, her gün bindiği trenden izlediği tatlı çifti izlemeyi rutin haline getiriyor ancak bir gün şahit olduğu olay sayesinde hayatı kökten değişiyor.

Filmin Londra prömiyerinde başrol Emily Blunt basının sorularını yanıtladı. 33 yaşındaki aktris Şeytan Marka Giyer isimli komedi yapımdaki rolünün ardından bu yapımı severek kabul ettiğini belirtti:

"Bu hikayede birçok yaralı insan kendi şeytanlarıyla kayıpları ve sevgiyle başa çıkmaya çalışıyor. Özellikle benim karakterimin birçok sorusu var ve bunlara cevap bulamıyor. Evet sanırım filmde hepimiz aynı teknedeyiz. Kimse bir diğerinden parlak değil."

Rachel her gün trenden izlediği çiftin karısının kaybolduğunu öğrenince hayatı da bir çıkmazın içine giriyor.

Filmin yönetmenliğini üstlenen Tate Taylor 2011 yapımı The Help imza atan isim olarak tanınıyor: "Burada adı geçen insanlık değerlerini sevdim, burada sadece en iyi değil en kötüye de şahit oluyoruz. Bağımlılığın ne kadar ciddi bir konu olduğunu ve aslında gerçek hastalıklar kategorisine konması gerektiğini izleyeceğiz."

'The Girl On The Train' 7 Ekim'de Türkiye'de gösterime girecek.

Yazar:

Etiketler:Gönderildi: 22 Eylül 2016

The Girl On The Train 7 Ekim'de Vizyonda

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya The Girl On The Train 7 Ekim'de Vizyonda - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Trump'ın tedavisinde de kullanılan Trump'ın tedavisinde de kullanılan "antikor kokteyli" koronaya yakalanma oranını yüzde 81 azaltıyor Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Annesini çekiçle öldürdükten sonra evde parti veren sanık, cesedin kokusunu parfümle bastırmış Annesini çekiçle öldürdükten sonra evde parti veren sanık, cesedin kokusunu parfümle bastırmış Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek