Son Dakika Haberleri: The North Face Davetine Ünlü Akını

The North Face Davetine Ünlü Akını

2 yıl önce

The North Face, outdoor tutkunlarıyla bir araya geldi. Yeni koleksiyon ile renklenen gecede The North Face'in Ventrix ve Apex Flex GTX gibi ürünleri dikkat çekti.

The North Face Davetine Ünlü Akını, System.String[]

Davetin ev sahipliğini yapan VF Türkiye Genel Müdürü Göksel Öztürk, geceye katılan konuklarla tek tek ilgilendi. İş, sanat ve spor dünyasından Almeda AbaziTolgahan Sayışman, Ayşe Boyner, Elif Boyner, Elif Dürüst, Elif Ece Uzun, Yalın, Emre Karayel, Çiğdem Batur, Yiğit Özşener, Tamer Yılmaz, Mirgün Cabas, Murat Güloğlu, Ertuğrul Özkök, Levent Erden, Kerem Sedef, Gökay Gündoğdu, Meltem Kazaz, Mustafa Seven ve Yiğit Sezgin gibi isimler davette yer aldı.

The North Face'in Soho House İstanbul Apartments'da düzenlendiği gecede, Doğuş Çabakçor ise DJ kabinindeydi. Koleksiyona ait olan kış ürünlerini de dikkatle inceleyen konuklar, The North Face'in, outdoor yaşamından ilham alarak şehir için tasarladığı ürünlerine de büyük ilgi gösterdi.

Haber Yayın Tarihi: 07.02.2018 08:44 Kaynak: BültenlerBaşak Demirtaş, Selahattin Demirtaş'ın cezaevindeki son halinin fotoğrafını yayınladı Spiker Nazlı Çelik'in şortlu fotoğrafları sosyal medyada tartışma yarattı Emekliyi usulsüz çalıştıran teşviği faiziyle geri ödeyecek