The North Face Davetine Ünlü Akını - Son Dakika

The North Face Davetine Ünlü Akını

07.02.2018 08:44
The North Face Davetine Ünlü Akını, System.String[]

The North Face, outdoor tutkunlarıyla bir araya geldi. Yeni koleksiyon ile renklenen gecede The North Face'in Ventrix ve Apex Flex GTX gibi ürünleri dikkat çekti.

Davetin ev sahipliğini yapan VF Türkiye Genel Müdürü Göksel Öztürk, geceye katılan konuklarla tek tek ilgilendi. İş, sanat ve spor dünyasından Almeda AbaziTolgahan Sayışman, Ayşe Boyner, Elif Boyner, Elif Dürüst, Elif Ece Uzun, Yalın, Emre Karayel, Çiğdem Batur, Yiğit Özşener, Tamer Yılmaz, Mirgün Cabas, Murat Güloğlu, Ertuğrul Özkök, Levent Erden, Kerem Sedef, Gökay Gündoğdu, Meltem Kazaz, Mustafa Seven ve Yiğit Sezgin gibi isimler davette yer aldı.

The North Face'in Soho House İstanbul Apartments'da düzenlendiği gecede, Doğuş Çabakçor ise DJ kabinindeydi. Koleksiyona ait olan kış ürünlerini de dikkatle inceleyen konuklar, The North Face'in, outdoor yaşamından ilham alarak şehir için tasarladığı ürünlerine de büyük ilgi gösterdi.

The North Face Davetine Ünlü Akını

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel The North Face Davetine Ünlü Akını - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı