The Salvation Filmi - Son Dakika

The Salvation Filmi

18.08.2014 11:03
The Salvation Filmi, System.String[]

The Salvation filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. The Salvation filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

, 1870'li yıllarda hemen hemen her alanda dünyann merkezine oturan ülkelerden birinde geçiyor: Amerika Birleşik Devletleri. Hikayenin kahramanı olan göçmen kendinden beklenmedik bir şekilde hareket ederek ailesini öldüren katili soğukkanlılıkla öldürerek intikamını alır. Ancak bu yaptığı, bölgedeki en azılı çetelerden birinin başındaki kişiyi özellikle çok sinirlendirir. Çete ile oluşan gerginlik esnasında en yakınları tarafından ihanete uğrayan kahramanımız, çeteyle tek başın yüzleşmek ve savaşmak zorunda kalacaktır.

Yönetmen: Kristian Levring

Senaryo: Kristian Levring , Anders Thomas Jensen

Oyuncular: Mikael Persbrandt, Eric Cantona, Jeffrey Dean Morgan, Eva Green, Mads Mikkelsen

Filmin Türü: Drama, Western

Orijinal Adı: The Salvation

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 2014

Yapım Ülkesi: Danimarka, İngiltere, Güney Afrika

Orijinal Dili: İngilizce, Danca

Filmin Süresi: 89 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

The Salvation Filmi

Son Dakika Güncel The Salvation Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Arınç'ın istifa metninde dikkat çeken ifadeler var: Yargı, ekonomi ve başka alanlarda reformlara ihtiyaç var