The Salvation Filmi - Son Dakika

The Salvation Filmi

18.08.2014 11:03
The Salvation Filmi, System.String[]

The Salvation filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. The Salvation filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

, 1870'li yıllarda hemen hemen her alanda dünyann merkezine oturan ülkelerden birinde geçiyor: Amerika Birleşik Devletleri. Hikayenin kahramanı olan göçmen kendinden beklenmedik bir şekilde hareket ederek ailesini öldüren katili soğukkanlılıkla öldürerek intikamını alır. Ancak bu yaptığı, bölgedeki en azılı çetelerden birinin başındaki kişiyi özellikle çok sinirlendirir. Çete ile oluşan gerginlik esnasında en yakınları tarafından ihanete uğrayan kahramanımız, çeteyle tek başın yüzleşmek ve savaşmak zorunda kalacaktır.

Yönetmen: Kristian Levring

Senaryo: Kristian Levring , Anders Thomas Jensen

Oyuncular: Mikael Persbrandt, Eric Cantona, Jeffrey Dean Morgan, Eva Green, Mads Mikkelsen

Filmin Türü: Drama, Western

Orijinal Adı: The Salvation

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 2014

Yapım Ülkesi: Danimarka, İngiltere, Güney Afrika

Orijinal Dili: İngilizce, Danca

Filmin Süresi: 89 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

The Salvation Filmi

Son Dakika Güncel The Salvation Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı