Thk, Çilimli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Destek Oldu - Son Dakika

Thk, Çilimli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Destek Oldu

05.01.2012 11:29
Thk, Çilimli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Destek Oldu, System.String[]

Türk Hava Kurumu (THK) Düzce Şube Başkanlığınca Kurban Bayramı'nda toplanan bağışların bir bölümü, Çilimli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı hesabına aktarıldı.

Türk Hava Kurumu (THK) Düzce Şube Başkanlığınca Kurban Bayramı'nda toplanan bağışların bir bölümü, Çilimli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı hesabına aktarıldı.

Çilimli Kaymakamı Volkan Barış Göçmez'i ziyaret eden THK Düzce Başkanı Basri Varol, THK Çilimli Şubesince toplanan yardımların bir bölümünü içeren sembolik çeki Göçmez'e teslim etti.

Çilimli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının kendilerine bağlı olarak çalışmalarını yürüttüğünü belirten Göçmez, vakfın vatandaşların yardımlarıyla ayakta durduğunu, bu nedenle bütün hayırseverlerden yardım beklediklerini söyledi.

Yardımların ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırılacağını kaydeden Göçmez, yardım yapan vatandaşlara ve kurumlara teşekkür etti.

- DÜZCE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Thk, Çilimli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Destek Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi