THY'den Sırbistan'ın En Başarılı Seyahat Acentelerine Ödül - Son Dakika

THY'den Sırbistan'ın En Başarılı Seyahat Acentelerine Ödül

09.05.2018 22:49
THY'den Sırbistan'ın En Başarılı Seyahat Acentelerine Ödül, System.String[]

Türk Hava Yolları (THY), Sırbistan'da 2017 yılında başarı gösteren seyahat acentelerini ödüllendirdi.

Türk Hava Yolları (THY), Sırbistan'da 2017 yılında başarı gösteren seyahat acentelerini ödüllendirdi.

Sırbistan'ın başkenti Belgrad'daki bir otelde düzenlenen ödül törenine, THY Sırbistan Müdürü Mehmet Alagöz'ün yanı sıra seyahat acentelerinin temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Alagöz, törende yaptığı konuşmada, Belgrad'ın 18-20 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan THY Avrupa Ligi Dörtlü Final maçlarına ev sahipliği yapacak olmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Seyahat acentelerine, Sırbistan'a daha fazla yabancı turist getirme çağrısında bulunan Alagöz, törene katılanlara İstanbul'da inşa edilen 3. havalimanını da tanıttı.

Türkiye'nin Belgrad Büyükelçiliği Müsteşarı Anıl Kayalar da ödül alan firmaları tebrik ederek, Türkiye ile Sırbistan arasındaki ilişkilerin günbegün güçlendiğini ve seyahat acentelerinin buna katkı sağladığını söyledi.

"Turizmin Gelişmesine Katkı Ödülü"nü Eurojet ve Balkan Holidays alırken, en fazla toplu bilet satanlar ise Manga Trip, Jungle Travel ve Big Blue oldu.

Business Class biletlerinin satışında ise Arisco, Odeon ve BT Pegrotour ödüle layık görüldü.

Ödül töreninin ardından aralarında Kapadokya tatilinin de bulunduğu bir çekiliş yapıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel THY'den Sırbistan'ın En Başarılı Seyahat Acentelerine Ödül - Son Dakika


Son Dakika

Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Son Dakika: Türkiye'de 27 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 177 kişi vefat etti, 29 bin 845 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Yeni koronavirüs genelgesi! Derneklerin ve STK'ların her türlü etkinlikleri 3 ay süreyle yasaklandı Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal? Son Dakika: Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. tur eşleşmeleri belli oldu