Thy, Epica'dan Altın Ödülle Döndü - Son Dakika

Thy, Epica'dan Altın Ödülle Döndü

18.11.2016 16:13
Thy, Epica'dan Altın Ödülle Döndü, System.String[]

Türk Hava Yolları (THY), dünyanın en önemli reklamcılık yarışmaları arasında gösterilen Epica’dan, ‘Batman v. Superman’ reklam kampanyasıyla altın ödüle layık görüldü.

Türk Hava Yolları (THY), dünyanın en önemli reklamcılık yarışmaları arasında gösterilen Epica'dan, 'Batman v. Superman' reklam kampanyasıyla altın ödüle layık görüldü.

Ürün ve Ürün Yerleştirme kategorisinde Epica Ödüllerinde yarışan Türk Hava Yolları 'Batman v. Superman' reklam kampanyasıyla Altın Epica'ya layık görüldü. Kampanya, tüm dünyada 125 milyon haber getirisinin yanı sıra 30 milyon YouTube izleyicisine ulaşmıştı.

Dünya genelinde gişe rekorları kıran 'Batman v Superman: Adaletin Şafağı' filminde Boeing 777 tipi uçağı ile yer alan Türk Hava Yolları, süper kahramanların dünyasına girerek kapsamlı uçuş ağına 'Gotham City ve Metropolis destinasyonlarını' da ekleyip, tüm dünyanın dikkatini çekti. Film ekseninde tasarlanan kampanya kapsamında Türk Hava Yolları, ayrıca filosundaki bir Boeing 777 uçağını da bir yüzü Batman, diğer yüzü Superman olacak şekilde giydirdi.

"Son derece gururluyuz"

Altın Epica ödülüne ilişkin değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdür (Pazarlama&Satış) Yardımcısı Ahmet Olmuştur, "Bulunduğu her alanda daima başarılı ve etkin bir performans sergileyen Türk Hava Yolları olarak, dünya genelindeki tüm yolcularımıza heyecan verici ve beklenmedik sürprizler yaratma tutkumuzu teyit eden bu ödüle layık görülmekten ötürü son derece gururluyuz" ifadesini kullandı.

1987 yılından bu yana düzenlenen küresel Epica Ödülleri -Epica Awards-, reklam alanında jürisi yalnızca pazarlama ve iletişim uzmanlığı bulunan gazetecilerden oluşan tek yarışma olma özelliği ile tüm dünyada son derece prestijli addediliyor. - İSTANBUL

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Thy, Epica'dan Altın Ödülle Döndü - Son Dakika


Son Dakika

Programda sorulara yanıt vermeyince zor durumda kalan Şevval Şahin, takipçi sayısını arttırdı CHP, HDP ve Gelecek Partisi, skandal karikatürle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldıran Charlie Hebdo'ya tepki gösterdi Tümer Metin'in sert eleştirileri sonrası Beşiktaş'tan çarpıcı paylaşım: Sergen Yalçın'ın yanındayız İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi İstanbul'daki vaka sayıları ne durumda? İşte en çok artış olan 8 ilçe Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum