THY'nin Reklam Yüzü, Senegal Cumhurbaşkanı Adayı Oldu - Son Dakika

THY'nin Reklam Yüzü, Senegal Cumhurbaşkanı Adayı Oldu

05.01.2012 17:50
THY'nin Reklam Yüzü, Senegal Cumhurbaşkanı Adayı Oldu, System.String[]

Türk Hava Yolları'nın (THY) Afrika yüzü olarak reklam anlaşması yaptığı Senegalli ünlü şarkıcı Youssou N'Dour ülkesinin cumhurbaşkanı adayı oldu.Haber.

Türk Hava Yolları'nın (THY) Afrika yüzü olarak reklam anlaşması yaptığı Senegalli ünlü şarkıcı Youssou N'Dour ülkesinin cumhurbaşkanı adayı oldu.

Haber: Murat ÇAKIR-İstanbul DHA

Fransa'da da büyük bir hayran kitlesi bulunan ve bazı müzik otoritelerine göre Afrika'nın en büyük şarkıcısı olarak değerlendirilen ve THY'nin Afrika yüzü olarak reklam anlaşması yaptığı 52 yaşındaki Senegalli şarkıcı Youssou N'Dour, ülkesindeki cumhurbaşkanlığı seçimlerine aday olduğunu açıkladı. N'Dour'un 1994 yılında Neneh Cherry ile '7 Seconds' adlı düeti birçok müzik kanalındaki listelerde üst sıralarda yer alarak, Avrupa'da yüksek başarılar elde etmişti. Ayrıca THY'nin Afrika yüzü olarak reklam anlaşması yaptığı N'Dour'un oynadığı reklam filmi Afrika ülkeleri ve Fransa'da yayınlanmış ve büyük beğeni kazanmıştı.

THY'nin Reklam Yüzü, Senegal Cumhurbaşkanı Adayı Oldu
THY'nin Reklam Yüzü, Senegal Cumhurbaşkanı Adayı Oldu
THY'nin Reklam Yüzü, Senegal Cumhurbaşkanı Adayı Oldu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel THY'nin Reklam Yüzü, Senegal Cumhurbaşkanı Adayı Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor