THY, olumsuz hava koşulları sebebiyle 31 seferi iptal etti - Son Dakika

THY, olumsuz hava koşulları sebebiyle 31 seferi iptal etti

22.01.2022 19:46

Türk Hava Yolları, olumsuz hava koşulları sebebiyle yarın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkış ve varışlı olmak üzere 31 seferi iptal etti.

THY, İstanbul'daki olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkışlı ve aynı limana varışlı yapılması planlanan bazı uçuşları iptal etti.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Olumsuz hava koşullarında tüm ekiplerimiz ile seyahat güvenliğiniz için çalışıyoruz. 23 Ocak tarihli, Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı ve varışlı toplam 31 seferimiz tedbir amaçlı iptal edilmiştir" ifadelerini kullandı.

İSTANBUL HAVALİMANI'NDA AKSAMA YOK

Uçuşların son durumuna ilişkin detaylı bilgi "https://bit.ly/TK-UcusDurumu" bağlantısından öğrenilebiliyor. İstanbul Havalimanı varışlı ve kalkışlı uçuşlar için ise şu ana kadar herhangi bir iptalin söz konusu olmadığı öğrenildi.

YORUMLAR
500
THY'nin İstanbul-Buhara seferleri 7 Haziran'da başlayacak THY'nin İstanbul-Buhara seferleri 7 Haziran'da başlayacak Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki uçak kazasına ilişkin yeni bilirkişi raporu Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki uçak kazasına ilişkin yeni bilirkişi raporu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel THY, olumsuz hava koşulları sebebiyle 31 seferi iptal etti - Son Dakika


Advertisement