TİGEM safkan Arap aygırları satın alacak - Son Dakika

TİGEM safkan Arap aygırları satın alacak

29.01.2022 10:07
TİGEM safkan Arap aygırları satın alacak

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünce (TİGEM), damızlık olabilecek vasıfta safkan Arap aygırları satın alınacak.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünce (TİGEM), damızlık olabilecek vasıfta safkan Arap aygırları satın alınacak.

TİGEM'in alıma ilişkin ihale ilanı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, yarışlarda üstün performans göstermiş ve damızlık belgesi alınmış veya alınabilecek vasıfta olan, safkan Arap atları soy kütüğüne kayıtlı, Berk, Hilalüzzaman, Kuruş, Sa'd, Seklavi kan hatlarından 1 Ocak 2013 ve sonrası doğumlu 3, 4 veya 5 baş aygır alınacak.

Pazarlık usulüyle yapılacak ihale için istekliler, tekliflerini 11 Şubat Cuma günü saat 14.30'a kadar TİGEM'e elden ya da posta yoluyla ulaştıracak.

YORUMLAR
500
Tarım Kredi Kooperatif marketlerindeki indirime vatandaştan ilgi Tarım Kredi Kooperatif marketlerindeki indirime vatandaştan ilgi Sulama birliklerine kamu personelinin başkan olarak görevlendirilmesine ilişkin esaslar düzenlendi Sulama birliklerine kamu personelinin başkan olarak görevlendirilmesine ilişkin esaslar düzenlendi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel TİGEM safkan Arap aygırları satın alacak - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement