TIK UĞRUNA CANINI HİÇE SAYDI; GALATA KÖPRÜSÜ'NDEN GEMİYE ATLADI - Son Dakika

TIK UĞRUNA CANINI HİÇE SAYDI; GALATA KÖPRÜSÜ'NDEN GEMİYE ATLADI

31.08.2021 10:41

SOSYAL medyada beğeni için çektiği videolarla hem kendini hem de diğer insanları tehlikeye sokan Yunus Emre Özer bu kez Galata Köprüsü'nden hareket halindeki tur gemisinin üzerine atladı.

SOSYAL medyada beğeni için çektiği videolarla hem kendini hem de diğer insanları tehlikeye sokan Yunus Emre Özer bu kez Galata Köprüsü'nden hareket halindeki tur gemisinin üzerine atladı.

Yunus Emre Özer beğeni için çektiği tehlikeli videolarla hem kendini hem de diğer insanları tehlikeye sokuyor. Metrobüs ve otobüsün üzerine çıkarak yaptığı tehlikeli yolculuklarıyla tepki çeken Özer bu kez de Galata Köprüsü üzerinden hareket halindeki tur gemisine atladı. O anları kayıt altına alan Özer, sosyal medyada yayınladığı görüntülerde ilk olarak köprü korkuluklarına tırmanıyor, daha sonra köprünün altından geçen geminin üzerine atlıyor. Görevliler tarafından farkedilen Özer, güverteye indirilip ardından kaptan köşküne götürülüyor. Görevliler gence tepki gösteriyor.

YORUMLAR
500
İzmitliler'in En Mutlu Gününü İzmit Belediyesi Ölümsüzleştirecek İzmitliler'in En Mutlu Gününü İzmit Belediyesi Ölümsüzleştirecek Trenden çıkan kıvılcım Yunus Emre'nin mezarının yanında yangına sebep oldu Trenden çıkan kıvılcım Yunus Emre'nin mezarının yanında yangına sebep oldu Komşu dükkanın önündeki trafik dubasını kaldırdığı için bıçaklanarak öldürüldü Komşu dükkanın önündeki trafik dubasını kaldırdığı için bıçaklanarak öldürüldü
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel TIK UĞRUNA CANINI HİÇE SAYDI; GALATA KÖPRÜSÜ'NDEN GEMİYE ATLADI - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement