TikTok fenomeni genç, takipçilerini dumura uğrattı: 27 annem, 149 kardeşim var - Son Dakika

TikTok fenomeni genç, takipçilerini dumura uğrattı: 27 annem, 149 kardeşim var

26.01.2021 15:05

Kanadalı TikTok fenomeni Merlin Blackmore, hesabında paylaştığı bir videoda babasının 27 karısı ve 150 çocuğu olduğunu açıkladı. Kanada'nın en ünlü çok eşli ailesinin üyesi olduğunu açıklayan 19 yaşındaki fenomen, "Yıllardır bunun hakkında konuşmak istedim. Şimdi yapabileceğim bir durumdayım, dünya bilecek" dedi.

Batı Kanadalı TikTok fenomeni Merlin Blackmore, 300 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabında paylaştığı videoyla, ünlü çok eşli Winston Blackmore'un 72 oğlundan biri olduğunu itiraf etti. Şu anda ABD'de yaşayan 19 yaşındaki genç, eskiden yetiştirilme tarzını saklamaya çalıştığını ancak kısa süre önce tarikattan çıktığı için konuşmaya karar verdiğini açıkladı. Paylaştığı videoda ailesini tanıtan fenomen, gösterdiği fotoğrafta babasının kucağında olan bebeğin kendisi olduğunu söyledi.

TikTok fenomeni genç takipçilerini dumura uğrattı: 27 annem, 149 kardeşim var

"BABAM ASLA YANIMDA OLMADI"

Büyük bir ailede yaşamanın zorluklarından bahseden 19 yaşındaki genç, ebeveynlerinden destek almanın son derece zor olduğunu belirtirken "Annem kesinlikle hayatımda büyük bir rol oynamış olsa da, her zaman yanımda değildi. Babam ise asla yanımda olmadı." dedi.

TikTok fenomeni genç takipçilerini dumura uğrattı: 27 annem, 149 kardeşim var

YAŞIT OLDUĞU KADEŞLERİNİN HEPSİNİN ADI 'M' İLE BAŞLIYORMUŞ

Farklı annelerden olan iki kardeşi ile üçüz olduğunu kabul eden Blackmore, aynı doğum yılına sahip 12 kardeşinin olduğunu ve bunların isimlerinin 'M' harfi ile başladığını belirtti. Üçüz kardeşler, tarikattan ayrılmalarına rağmen aileleri ile bağlarını koparmamaya özen gösteriyorlar.

TikTok fenomeni genç takipçilerini dumura uğrattı: 27 annem, 149 kardeşim var
TikTok fenomeni genç, takipçilerini dumura uğrattı: 27 annem, 149 kardeşim var

Son Dakika Dünya TikTok fenomeni genç, takipçilerini dumura uğrattı: 27 annem, 149 kardeşim var - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Samsun Valisi eski eşi tarafından canice darbedilen kadını ziyaret etti: Sağlık durumu iyi Samsun'da bir kadın sokak ortasında eski eşi tarafından öldüresiye dövüldü Koronavirüs salgını, aşı üreticisi şirketlerin kasasını doldurdu Yüreği el vermediği için sokaktan evine alıp yardım ettiği kadını ölü buldu Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi yüzünden gelen eleştirilere ateş püskürdü Güney Kore'de genç bir kızı tecavüzden kurtaran Rabia, kahraman oldu Genç kızlara parkta cinsel istismarda bulunan yaşlı adamı çevredekiler darbetti Kale direğinin yanına saklanan uyanık futbolcu, kaleciyi gafil avladı