Son Dakika Haberleri: Alan Kurdi Fotoğrafı Tüm Zamanların En Etkili 100'ü Arasında

Alan Kurdi Fotoğrafı Tüm Zamanların En Etkili 100'ü Arasında

3 yıl önce

TIME, cansız bedeni Bodrum sahiline vuran Alan Kurdi'nin fotoğrafını, "tüm zamanların en etkili 100 fotoğrafından biri" olarak seçti.

Alan Kurdi Fotoğrafı Tüm Zamanların En Etkili 100'ü Arasında, System.String[]

Dünyanın en etkili haber dergilerinden TIME, DHA Muhabiri Nilüfer Demir'in, cansız bedeni Bodrum sahiline vuran Alan Kurdi'nin fotoğrafını, "tüm zamanların en etkili 100 fotoğrafından biri" olarak seçti.

CAMERON'IN SÖZLERİYLE VERİLDİ

TIME Alan Kurdi'nin fotoğrafını, dönemin İngiltere Başbakanı David Cameron'ın "Ben bir baba olarak Türkiye sahilindeki o görüntüden çok etkilendim"sözleri eşliğinde yeniden yayınladı.

SİMGE FOTOĞRAFLAR LİSTEYE GİRDİ

TIME dergisinin belirlediği 'en etkili 100 fotoğraf' içinde Arjantinli devrimci Che Guevara'nın yüzü, Amerikalı astronot Neil Armstrong'un Ay'daki yürüyüşü, Demi Moore'un hamileliği, Çin'de tankların önünde duran adam, Vietnam'da napalm bombasıyla yanan yaralı kız çocuğu, ABD Başkanı John F. Kennedy'nin vurulma anı, kendisini ateşe veren Budist rahip, Nagazaki'ye atılan atom bombasının oluşturduğu kareler de yer aldı.
İskenderpaşa Cemaati, Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek Safiye Soyman, Duş İtirafıyla Hayranlarının Midesini Bulandırdı! Ünlü Sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Kapı Kapı Dolaşıp AK Parti Adayına Oy İstedi