Alan Kurdi Fotoğrafı Tüm Zamanların En Etkili 100'ü Arasında - Son Dakika

Alan Kurdi Fotoğrafı Tüm Zamanların En Etkili 100'ü Arasında

18.11.2016 09:21
Alan Kurdi Fotoğrafı Tüm Zamanların En Etkili 100'ü Arasında, System.String[]

TIME, cansız bedeni Bodrum sahiline vuran Alan Kurdi'nin fotoğrafını, "tüm zamanların en etkili 100 fotoğrafından biri" olarak seçti.

Dünyanın en etkili haber dergilerinden TIME, DHA Muhabiri Nilüfer Demir'in, cansız bedeni Bodrum sahiline vuran Alan Kurdi'nin fotoğrafını, "tüm zamanların en etkili 100 fotoğrafından biri" olarak seçti.

CAMERON'IN SÖZLERİYLE VERİLDİ

TIME Alan Kurdi'nin fotoğrafını, dönemin İngiltere Başbakanı David Cameron'ın "Ben bir baba olarak Türkiye sahilindeki o görüntüden çok etkilendim"sözleri eşliğinde yeniden yayınladı.

SİMGE FOTOĞRAFLAR LİSTEYE GİRDİ

TIME dergisinin belirlediği 'en etkili 100 fotoğraf' içinde Arjantinli devrimci Che Guevara'nın yüzü, Amerikalı astronot Neil Armstrong'un Ay'daki yürüyüşü, Demi Moore'un hamileliği, Çin'de tankların önünde duran adam, Vietnam'da napalm bombasıyla yanan yaralı kız çocuğu, ABD Başkanı John F. Kennedy'nin vurulma anı, kendisini ateşe veren Budist rahip, Nagazaki'ye atılan atom bombasının oluşturduğu kareler de yer aldı.

Alan Kurdi Fotoğrafı Tüm Zamanların En Etkili 100'ü Arasında

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Alan Kurdi Fotoğrafı Tüm Zamanların En Etkili 100'ü Arasında - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Elvan, ekonomide yeni yol haritasını madde madde anlattı: Reform niteliğinde olan her konuda gerekli adımları atacağız Aziz Yıldırım'ın Düzce'de adının verildiği caddeye tabela asıldı ABD'li ilaç şirketi Moderna, birkaç milyon doz koronavirüs aşısı üretti Oyuncu Irmak Ünal: Koronavirüsü telefondan kaptım Son Dakika: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'un koronavirüs testi pozitif çıktı Son Dakika! Koronavirüsle ilgili kritik kararların alınması beklenen Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında başladı Ermenistan Genelkurmay Başkanı neden teslim olduklarını itiraf etti! Savaşı daha 3. gününde kaybetmişler Acun Ilıcalı, Exxen'de program yapması için komedyen Hasan Can Kaya ile anlaştı