Timm Klose'nin paylaşımındaki yetişkin site detayı, sosyal medyanın diline düştü - Son Dakika

Timm Klose'nin paylaşımındaki yetişkin site detayı, sosyal medyanın diline düştü

02.04.2020 02:42

Norwich City'nin savunma oyuncusu Timm Klose'nin sosyal medya hesabından paylaştığı hikaye, dikkatli okurların fark ettiği bir detay sonrasında gündeme oturdu. Klose'nin paylaşımındaki yetişkin site detayı, takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

İngiltere Premier Lig takımlarından Norwich City'de forma giyen İsviçreli savunma oyuncusu Timm Klose, Instagram'dan hesabından yaptığı paylaşım sırasında fena yakalandı.

Koronavirüs nedeniyle Premier Lig'in de birçok lig gibi ertelenmesi ve son alınan karara göre 30 Nisan'a kadar oynanamayacak olması futbolcuların eve kapanmasına yol açtı.

YETİŞKİN SİTE DETAYI DİKKATLERDEN KAÇMADI

Takipçilerine evde nasıl zaman geçirdiğiyle ilgili bir paylaşımda bulunmak isteyen Klose, tarayıcısında yetişkin içerikli bir sitenin sekmesini açık unutunca sosyal medyanın diline düştü.

Timm Klose'nin paylaşımındaki yetişkin site detayı, sosyal medyanın diline düştü
Timm Klose'nin paylaşımındaki yetişkin site detayı, sosyal medyanın diline düştü

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Timm Klose'nin paylaşımındaki yetişkin site detayı, sosyal medyanın diline düştü - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

ABD'de endişe veren yeni bir koronavirüs mutasyonu tespit edildi Wayne Rooney, futbol kariyerini sonlandırıp Derby Country'nin başına geçti Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi F.Bahçe'nin gündemindeki Mesut Özil'in Arsenal'deki alacaklarını istemesi transferi tıkanma noktasına getirdi Meteoroloji tek tek uyardı! İstanbul dahil 43 ilde kar yağışı etkili olacak Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Beni dinlerler, dinlemezler ama ben yüksek faize karşıyım Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı