Tiner Çeken Genç Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Tiner Çeken Genç Hayatını Kaybetti

06.01.2012 15:34
Tiner Çeken Genç Hayatını Kaybetti, System.String[]

Şırnak'ın Cizre ilçesinde, aşırı tiner aldığı tespit edilen bir kişi hayatını kaybetti.

Şırnak'ın Cizre ilçesinde, aşırı tiner aldığı tespit edilen bir kişi hayatını kaybetti.

Nur Mahallesi'ndeki harabe bir evde vatandaşlar bir ceset buldu. İhbar üzerine olay bölgesine gelerek güvenlik önlemleri alan polis ekibi, cesedin bir kaç günlük olduğunu tespit etti. Ceset, daha sonra otopsi için Cizre Devlet Hastanesi'ne, oradan da Diyarbakır Devlet Hastanesi'ne gönderildi.

Olayla ilgili araştırmalar devam ederken, ölen kişinin M.Y. (23) olduğu ve ölme sebebinin de aşırı tiner olduğu öğrenildi. Ceset, otopsisi yapıldıktan sonra ailesi tarafından alınarak Cizre Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Tiner Çeken Genç Hayatını Kaybetti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Tiner Çeken Genç Hayatını Kaybetti - Son Dakika


Son Dakika

İzmir'den güzel haberler art arda geldi! İnci depremden 17 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkarıldı Vefalı İzmirliler evlerini ve otellerini depremzedelere açtı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Ermenistan ordusu, kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi