Tıp Bayramı Buruk Kutlandı - Son Dakika

Tıp Bayramı Buruk Kutlandı

13.03.2014 15:55
Tıp Bayramı Buruk Kutlandı, System.String[]

Türk Sağlık-Sen Ardahan Il Temsilcisi Ramazan Sancar Tıp Bayramı'nı kutladı.

Türk Sağlık-Sen Ardahan Il Temsilcisi Ramazan Sancar Tıp Bayramı'nı kutladı. Ardahan Halk Sağlığı Binası önünde toplanan sendika üyeleri basın açıklaması yaptı.

Basın açıklamasını Türk Sağlık- Sen adına Ramazan Sancar yaptı. Sancar, ''Ülkemizde modern tıp eğitiminin başlangıç tarihi ve aynı zamanda 14 Mart 1919’un yani Istanbul’u işgal eden düşmana karşı tıbbiye öğrencilerinin ve hekimlerin protestosunun yıl dönümü. Her iki hadisede her yıl kutlamaya ve hatırlamaya değer. Işte sağlık çalışanları için böylesine bir tarihi değeri olan bugünü, 14 Martı bizde bu sene bir bayram gibi karşılamak ve kutlamak isterdik. Ama Iktidar ve bürokrasinin yandaş sendikayı da yanlarına alarak kurdukları şer üçgeni sağlık çalışanlarında bayram kutlayacak hal bırakmadı. Işine geldi mi bir gecede kanun çıkartan, TBMM’yi torba yasa üretim merkezine çeviren iktidar, mevzu sağlık çalışanları olunca bugüne kadar kılını bile kıpırdatmadı. Çalışanların istediği düzenlemeleri yapmadı.'' şeklinde konuştu.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Tıp Bayramı Buruk Kutlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü yenen Aleyna Tilki'den ilginç çıkış: Sektöre güvenmediğim için aşı yaptırmayacağım Balıkesirspor'da koronavirüs vakaları 19'a ulaştı, ligde 2 maç ertelendi Sivasspor gruptan çıkamazsa Süper Lig şampiyonu Devler Ligi'ne direkt katılamayacak Son Dakika: Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak açıklama: Asgari ücret belirlenirken geçim şartları dikkate alınmalı İBB Başkanı İmamoğlu İngiliz gazetesine haber oldu: Erdoğan tedirginliği var Kendisini reddeden kadını, üvey babasıyla birlikte olduğunu duyunca benzin döküp yaktı Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam başlıyor! Peki nereler açık, ulaşım nasıl sağlanacak? İşte detaylar Çorumlu çiftçinin tarlada bulup 100 bin TL'ye satışa çıkardığı taş vaftiz teknesinin sırrı çözüldü