Tirebolu Emniyeti Banka Güvenlik Görevlilerine Seminer Verdi - Son Dakika

Tirebolu Emniyeti Banka Güvenlik Görevlilerine Seminer Verdi

12.01.2012 15:57
Tirebolu Emniyeti Banka Güvenlik Görevlilerine Seminer Verdi, System.String[]

Giresun'un Tirebolu Emniyet Müdürlüğü, ilçede faaliyet gösteren bankaların güvenlik görevlilerine seminer düzenledi.

Giresun'un Tirebolu Emniyet Müdürlüğü, ilçede faaliyet gösteren bankaların güvenlik görevlilerine seminer düzenledi.

Tirebolu Emniyet Müdürlüğü salonunda yapılan seminerde konuşan Asayiş Bürodan Baş Polis Memuru İbrahim Cüre ve Polis Memuru Ali Ergin, ATM'lerde yapılan hırsızlık ve dolandırıcılık hakkında bilgi verdi. Video görüntüleri ile desteklenen seminerde, kart şifrelerinin ele geçirilmesi, kopyalama cihazı ile kartın kopyalanması, ATM önünde gasp ve dolandırıcılık, vaatçilik yoluyla dolandırıcılık hakkında alınabilecek önlemler konuşuldu.

Polis Merkezi Amiri Komiser Murat Aydın yaptığı konuşmada, "İyi gözlemci olmak gerekir. Özellikle yaşlı insanlar ve maaş ödeme günlerindeki kalabalık ortam hırsızlar için uygun olurken, yaşlı insanlar için sıkıntılı bir andır. Bu günlerde özellikle dikkat etmek gerekmektedir. Bugünlerde banka önlerinde sivil ve resmi ekip bulunduruyoruz. Ekipler farklı olaylara müdahale etmek için oradan ayrılmış olabilir. Size düşen görev gereken düzenlemeleri yaparak vatandaşlara yardımcı olmanızdır. Şüpheli bir durum söz konusu olduğunda derhal emniyet güçlerine bildiriniz. Önemli olan olay olmadan tedbir almak ve duyarlı davranmaktır." dedi.

Tirebolu Emniyeti Banka Güvenlik Görevlilerine Seminer Verdi
Tirebolu Emniyeti Banka Güvenlik Görevlilerine Seminer Verdi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Tirebolu Emniyeti Banka Güvenlik Görevlilerine Seminer Verdi - Son Dakika


Son Dakika

SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Mourinho, Gareth Bale'ın adını duyunca küplere bindi: Artık yeter Sıla ve Hazer Amani çiftinin sık sık ayrılıp barıştığı öne sürüldü Kopenhag Belediye Başkanı Jensen cinsel taciz suçlamaları nedeniyle istifa etti ABD'li Citi'den gümüş ve altın fiyatlarında yükseliş tahmini! Rekor gelebilir İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı