Tiyatro Gösterisine Yoğun İlgi - Son Dakika

Tiyatro Gösterisine Yoğun İlgi

18.01.2012 16:00
Tiyatro Gösterisine Yoğun İlgi, System.String[]

Niğde Belediye Başkanlığı Kültür Sanat etkinliği kapsamında Niğdelileri "Düzceli Mehmet" adlı tiyatro oyunu ile buluşturdu.

Hayatı gelişigüzel ve İslami kurallardan ayrı yaşayan bir gencin sonrasında Allah yoluna dönmesini ve Düzce depreminde şehit olmasını konu alan Düzceli Mehmet adlı tiyatro oyununda Kaan Başaran, Yaşar Alptekin, Erkan Fırat, İlker Kalay, Songül Doğdaş sahne aldı.

İki seans halinde ve ücretsiz sunulan tiyatro oyununa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Oturacak yer bulamayan vatandaşların çoğu tiyatroyu 2 saat boyunca ayakta izledi.

Oyun bitiminde sanatçılara teşekkür eden Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "Niğde Belediyesi olarak kültürel etkinliklerimiz devam ediyor. Başta Yaşar Alptekin olmak üzere tüm oyun ekibine tüm Niğdeliler ve Şahsım adına teşekkür ediyorum. Her zaman olduğu gibi kültürel ve sosyal etkinliklerle sizlerin karşısında olacağız" şeklinde konuştu.

Oyun sonunda halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Yaşar Alptekin, kitabını imzaladı ve sevenleriyle fotoğraf çektirdi.

Tiyatro Gösterisine Yoğun İlgi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tiyatro Gösterisine Yoğun İlgi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Kontrolden çıkan otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtulan adam: Azrail ile karşı karşıya geldim Koronavirüsü yenen 96 yaşındaki kadın: Gençlikte çok fazla pırasa, soğan ve yeşil biber yedim ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı