Tiyotrocular Ayvalıkta Söyleşi Yaptı - Son Dakika

Tiyotrocular Ayvalıkta Söyleşi Yaptı

06.05.2017 15:02
Tiyotrocular Ayvalıkta Söyleşi Yaptı, System.String[]

Türk Tiyatrosunun ünlü oyuncuları Göksel Kortay, Mahir Günşıray, Savaş Özdural, Pelin Turancı ve Füsun Kostak Ayvalık'ta söyleşi yaptı.

Türk Tiyatrosunun ünlü oyuncuları Göksel Kortay, Mahir Günşıray, Savaş Özdural, Pelin Turancı ve Füsun Kostak Ayvalık'ta söyleşi yaptı.

8. Ayvalık Tiyatro Festivali kapsamında Orhan Peker Sanat Galerisi'nde düzenlenen etkinlikte Kortay, ilçede tiyatroya olan ilginin memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Aynı zamanda gençlerin de tiyatroya olan ilgisinin kendilerini sevindirdiğini ifade eden Kortay, "Bu gençleri eğitip, yetiştirdikten sonra da benim tabirimle vahşi bir ormana salıyoruz. O gençler de oradaki çalıyı, buradaki dikeni bertaraf ederek yollarını bulup aydınlığa çıkmaya çalışıyorlar." dedi.

Etkinlik katılımcılar ile tiyatro oyuncuları arasında sohbet eşliğinde devam etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Tiyotrocular Ayvalıkta Söyleşi Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti