Tkbl'de 2. Devre 4 - 5 Ocak'ta Oynanacak Maçlarla Başlıyor - Son Dakika

Tkbl'de 2. Devre 4 - 5 Ocak'ta Oynanacak Maçlarla Başlıyor

02.01.2012 12:44
Tkbl'de 2. Devre 4 - 5 Ocak'ta Oynanacak Maçlarla Başlıyor, System.String[]

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde 2.devre 4 Ocak Çarşamba günü oynanacak 4 karşılaşma ile başlayacak.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde 2. devre 4 Ocak Çarşamba günü oynanacak 4 karşılaşma ile başlayacak. Ligde ikinci devrenin ilk maçında Ceyhan Belediyesi ile Galatasaray Medical Park karşı karşıya gelecek.

12. haftanın açılış maçında Ceyhan Belediyesi ile Galatasaray Medical Park 4 Ocak Çarşamba günü karşı karşıya gelecek. Ceyhan Spor Salonu'nda oynanacak mücadele saat 16.00'da başlayacak. Günün bir diğer maçında ise Tarsus Belediyesi, Optimum TED Ankara Kolejllileri saat 18.00'de ağırlarken Samsun Basketbol da aynı saatte İstanbul Üniversitesi ile karşı karşıya gelecek.

Ligde 5 Ocak Perşembe günü ise 3 maç oynanacak. Lider Fenerbahçe Caferağa Spor Salonu'nda Botaş'ı ağırlayacak. Mücadele saat 18.00'de başlayacak. Günün bir diğer maçında da Kayseri KASKİ ile Mersin Büyükşehir Belediyesi aynı saatte Kayseri Atatürk Spor Salonu'nda karşılaşacak.

Haftanın son maçı ise Beşiktaş ile Homend Antakya Belediyesi arasında oynanacak. Beşiktaş Milangaz Arena'daki mücadele saat 19.00'da başlayacak.

Kadınlar Basketbol Ligi'nde 12. haftanın maç programı şöyle:

4 Ocak Çarşamba

16.00 Ceyhan Belediyesi – Galatasaray Medical Park (Ceyhan Spor Salonu)

18.00 Tarsus Belediyesi – Optimum TED Ankara Kolejliler (Tarsus Spor Salonu)

18.00 Samsun Basketbol – İstanbul Üniversitesi (Yaşar Doğu Spor Salonu)

5 Ocak Perşembe

18.00 Fenerbahçe – Botaş (Caferağa Spor Salonu) FB TV

18.00 Kayseri KASKİ – Mersin Büyükşehir Belediyesi (Kayseri Atatürk Spor Salonu)

19.00 Beşiktaş – Homend Antakya Belediyesi (Beşiktaş Milangaz Arena).

Tkbl'de 2. Devre 4 - 5 Ocak'ta Oynanacak Maçlarla Başlıyor

Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Tkbl'de 2. Devre 4 - 5 Ocak'ta Oynanacak Maçlarla Başlıyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti Rusya genelinde binlerce muhalif Navalny için sokaklarda Eski takım arkadaşı Guarin'den Falcao'ya: Galatasaray'ı bırak bize gel Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi Türkiye için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla ilk milli fırkateyn denize indirildi Kanlı, kefenli modifiye araç emniyeti alarma geçti Yeni ABD Savunma Bakanı Lloyd Austin, "PKK'yı silahlandıran adam" olarak tanınıyor Kurduğu sistem sayesinde 8 yıldır elektriğe tek kuruş para ödemiyor