Tkdk Personeline Kişisel Gelişim Eğitimi Verildi - Son Dakika

Tkdk Personeline Kişisel Gelişim Eğitimi Verildi

08.02.2019 10:56
Tkdk Personeline Kişisel Gelişim Eğitimi Verildi, System.String[]

Dicle Kalkınma Ajansı'nın destekleri ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Mardin İl Koordinatörlüğü personeline yönelik kişisel gelişim eğitimi verildi.

Dicle Kalkınma Ajansı'nın destekleri ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Mardin İl Koordinatörlüğü personeline yönelik kişisel gelişim eğitimi verildi.

TKDK Mardin İl Koordinatörlüğü'nün Dicle Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen 'Profesyonel hizmet için personel eğitimi' projeleri kapsamında TKDK Mardin Koordinatörlüğü personellerine yönelik 48 saatlik NLP odaklı kişisel gelişim eğitimi gerçekleştirildi. TKDK toplantı salonunda yapılan eğitim 12 gün sürdü. Eğitimin ardından Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ ile TKDK Mardin İl Koordinatörü Erdal Çelik tarafından katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, ajansın Teknik Destek Programı amacının bölgedeki yerel aktörlerin bölgesel kalkınma açısından önem arz eden ancak kurumsal kapasite eksikliği nedeni ile hazırlık ve uygulama aşamalarında sıkıntı ile karşılaşılan çalışmalarına destek sağlamak olduğunu söyledi. Altındağ, "Ajansımız gibi proje desteği veren Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Mardin İl Koordinatörlüğü personeline bu eğitimin verilmesine destek olmak bizlere ayrı bir mutluluk vermiştir. Bundan sonrada farklı kulvarlarda benzer iş yapan DİKA ve TKDK'nın işbirliğinin daha da ileriye taşınması temennisiyle bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. - MARDİN

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Tkdk Personeline Kişisel Gelişim Eğitimi Verildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD Başkanı Trump'ın resmi sitesi hacklendi: Dünya, başkan tarafından yayılan sahte haberlere doydu Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hatay'da dün başlayan orman yangını sürüyor Türk bayrağını yola serdiler, araçlar üzerinden geçti! Tepki toplayan o görüntülere soruşturma Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar