TMMOB'den Başkan Türk'e Teşekkür - Son Dakika

TMMOB'den Başkan Türk'e Teşekkür

06.01.2012 13:00
TMMOB'den Başkan Türk'e Teşekkür, System.String[]

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Mersin İl Koordinasyon Kurulu, '2.Mersin Kent Sempozyumu'na yaptığı katkılardan dolayı Akdeniz Belediye Başkanı Fazıl Türk'e teşekkür plaketi verdi.

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Mersin İl Koordinasyon Kurulu, '2. Mersin Kent Sempozyumu'na yaptığı katkılardan dolayı Akdeniz Belediye Başkanı Fazıl Türk'e teşekkür plaketi verdi.

TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Genel Sekreteri Bülent Halisdemir, Akdeniz Belediye Başkanı Türk'ü makamında ziyaret etti. Mersin İKK tarafından 15-16 Aralık 2011 tarihleri arasında ikincisi organize edilen sempozyuma katkılarından ötürü Türk'e teşekkür plaketi sunan Halisdemir, "Sizleri her zaman yanımızda görmek istiyoruz" dedi.

Fazıl Türk de böyle bir sempozyumu düzenlemelerinden dolayı İKK ve sempozyuma emek veren herkese kent adına teşekkür ettiğini söyledi. Türk, "Yerel yöneticiler olarak sizin yanınızda olmak ve katkı sunmak da bizim görevimizdir. Mersin için hizmet veren, proje üreten tüm kesimlerin yanındayız. TMMOB'un Mersin adına yaptıkları için çok teşekkür ediyorum. Gerek konuları itibariyle gerekse de katılım açısından Mersin için gerçekten kapsamlı ve güzel bir sempozyum oldu. Bu tür etkinliklerin daha sonraki yıllarda da devam etmesini diliyor, başarılarınızı takdir ediyorum" diye konuştu. - MERSİN

TMMOB'den Başkan Türk'e Teşekkür

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel TMMOB'den Başkan Türk'e Teşekkür - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım Derya Uluğ'un Aykut Kocaman için "Malum teknik direktör" demesi, sosyal medyada tepki çekti Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti