TMSF, Royal ve Atlas Halı'yı satışa çıkardı - Son Dakika

TMSF, Royal ve Atlas Halı'yı satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Royal ve Atlas Halı'yı 353 milyon TL muhammen bedelle satışa çıkardı. 6 Ekim tarihinde İstanbul'da yapılacak ihale açık artırma usulüyle gerçekleştirilecek.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Royal ve Atlas Halı Ticari ve İktisadi Bütünlüğü`nü satışa çıkardı.

TMSF'nin konu ile ilgili ilanı internet sitesinde yayımlandı. Buna göre, Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret AŞ, Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret AŞ ve Naksan Plastik ve Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ'den oluşan bütünlük 353 milyon TL muhammen bedel üzerinden satılacak.

Bütünlük, Gaziantep 4.Organize Sanayi Bölgesinde bulunan halı üretimine ilişkin (Royal Halı Fabrikası) mal, hak ve varlıklar, aynı fabrikanın kapalı alanı içinde BCF 2 adıyla faaliyet gösteren iplik üretimine ilişkin mal, hak ve varlıklar ile bu varlıkların ferî ve mütemmim cüzü niteliğindeki tarafı oldukları sözleşmeler ve bu sözleşmelerden doğan ancak başlı başına iktisadi değeri olmayanlar da dâhil olmak üzere diğer tüm mal, hak ve varlıklardan oluşuyor.

İHALE 6 EKİM'DE YAPILACAK

İhale 06.10.2020 tarihinde, saat 11.00'de 'Fon'un Büyükdere Cad. No:143 Esentepe/ İstanbul adresindeki Konferans Salonu'nda yapılacak. İhale kapalı zarfla verilen mali tekliflerin açılması ile başlayacak olup, açık artırmaya katılmaya hak kazananların listesi (Kısa Liste) oluşturulduktan sonra, açık artırma aşamasına geçilecek.

TMSF, Royal ve Atlas Halı'yı satışa çıkardı

Haber Yayın Tarihi: 04.08.2020 14:13

Son Dakika Ekonomi TMSF, Royal ve Atlas Halı'yı satışa çıkardı - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son dakika! Bakan Koca, salgınla ilgili güzel gelişmeyi duyurdu: Vaka artış hızımız kontrol altında Dünyaca ünlü giyim markasını taklit eden Nurgül Yeşilçay, hayranlarını gülmekten kırdı geçirdi Maske takmadığı için ceza yedi; 'Karım benimle kavga eder' dedi Son Dakika! 6-7 Ekim olaylarıyla ilgili gözaltı kararları sonrasında HDP'den ilk açıklama Cübbeli Ahmet Hoca, 2 milyon 600 bin liralık araç hakkında sessizliğini bozdu Lazer yaptırmak isterken canından oluyordu! Talihsiz kadının vücudu yandı Sevgilisi Ece Erken ile görüntülenen Şafak Mahmutyazıcıoğlu basın mensuplarını tehdit etti! Ece Erken yerinden bile kalkmadı İki kardeşin depremde yaşadığı korku kamerada