TOBB Bayburt Polis Meslek Yüksekokulu'na Spor Salonu Yapacak - Son Dakika

TOBB Bayburt Polis Meslek Yüksekokulu'na Spor Salonu Yapacak

07.09.2012 13:57
TOBB Bayburt Polis Meslek Yüksekokulu'na Spor Salonu Yapacak, System.String[]

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bayburt Polis Meslek Yüksekokulu'na spor salonu yapacak.yapılacak spor salonuna ilişkin imza töreni gerçekleştirildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bayburt Polis Meslek Yüksekokulu'na spor salonu yapacak.

TOBB Genel Merkezi'nde

yapılacak spor salonuna ilişkin imza töreni gerçekleştirildi. Törene TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar, Polis Akademisi Başkanı Prof. Dr Remzi Fındıklı, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faik Yavuz, Bayburt Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Abdullah Şahin ve Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak katıldı. İmza töreninde bir konuşma yapan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bayburt'un çok önemli tarih ve kültür şehri olduğuna dikkat çekti. Geçmişte her yerinde tarih ve kültür akan Bayburt'un yeniden eski görkemli günlerine dönmesine bir damla katkı sunmak istediklerini belirten Hisarcıklıoğlu, "Bu katkıyla, bu protokol ile Bayburt'a onun potansiyeline dikkat çekmek istiyoruz" dedi.

TOBB'un bugün geldiği noktaya ve yaptığı çalışmalara dikkat çeken Hisarcıklıoğlu, "Biz bu ülkenin sanayicisi, tüccarı olarak ülkesine sevdalı insanlarız. Biz kazanırken ülkesine kazandırmaktan gurur duyan insanlarız. O yüzden sosyal sorumluluklarımızı unutmayız" diye konuştu. Polis teşkilatının ve onun yetiştirdikleri insanların ülkenin emniyetinin sağladığına işaret eden Hisarcıklıoğlu, onlarla gurur duyduklarını söyledi.

" Emniyet işi sadece bir asayiş işi değildir. aynı zamanda ekmek ve hürriyetin de temelidir. O yüzden emniyet teşkilatımızı, polisimiz bizim başımızın üstündedir. Öyle de olmaya devam edecektir" dedi.

Törende bir konuşma yapan Emniyet Genel Müdürü Kılıçlar ise 38 polis meslek okulu ile eğitim

verdiklerini söyledi. Bayburt Meslek Yüksekokulu'nda 500'e yakın öğrencinin eğitim gördüğünü belirten Kılıçlar, polislikte bedensel eğitimin önemine dikkat çekti. Kılıçlar,

çetin kış şartlarının geçtiği yerlerde kapalı spor salonunun önemli olduğunu vurguladı.

İmzalanan protokol kapsamında TOBB ayrıca Bayburt'ta Kültür ve Sanat Merkezi'nin ikmal inşaatını gerçekleştirecek.

Törenin ardından taraflar birbirlerine plaket ve hediye verdi. - ANKARA

TOBB Bayburt Polis Meslek Yüksekokulu'na Spor Salonu Yapacak

- Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi TOBB Bayburt Polis Meslek Yüksekokulu'na Spor Salonu Yapacak - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde boğularak can veren Fatma teyze, Türkiye'de tsunamiden ölen ilk kişi oldu Depremin merkez üssü Seferihisar'da deniz yeniden çekildi İzmir depremi çelik gökdeleni de vurdu! İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti Özel hastanelerde koronavirüs test ücreti 250 TL olacak Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor Rusya'dan yardım isteyen Paşinyan'a aynı cevap verildi: Çatışmalar Ermenistan topraklarına sıçrarsa destek veririz Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi