TOBB'dan Ticaret Borsasına Ziyaret - Son Dakika

TOBB'dan Ticaret Borsasına Ziyaret

17.11.2016 17:49
TOBB'dan Ticaret Borsasına Ziyaret

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk, Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk, Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.

Ticaret Borsasından yapılan yazılı açıklamada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğini temsilen oda ve borsa yönetim kurulu üyeleriyle istişarelerde bulunan Başkan Öztürk, ilk olarak Ticaret Borsası'nı ziyaret etti. Ziyarette Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Meclis Başkanı İhsan Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri Tarık Günhan ve Hilmi Gül ile bir araya geldi.

Görüş ve önerileri dinleyen Öztürk, "Türkiye'deki 1,5 milyon işletmenin temsilcisi olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, 365 oda ve borsasıyla büyük bir ailedir. Oda ve borsalarımızın birlik ve beraberliğe verdiği önem 15 Temmuz darbe girişiminin ardından daha da artmıştır. TOBB yönetimi olarak tüm oda ve borsalarımızla istişarelerde bulunarak, talep ve önerilerini dinleyerek verdikleri hizmetin kalitesini artırmaya çalışıyoruz. TOBB Yönetim Kurulu Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu da odalar ve borsaların birlik ve beraberliğine hassasiyetle önem vermektedir." dedi.

Ticaret Borsası yöneticileri ise TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Öztürk'ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek oda ve borsalara verdikleri destekten dolayı TOBB yönetimine teşekkür ettiler.

YORUMLAR
500
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Konya Bilim Festivali'nin açılış töreninde konuştu Açıklaması Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Konya Bilim Festivali'nin açılış töreninde konuştu Açıklaması Bakan Varank: Güçlü Türkiye'yi gençlerimizle inşa edeceğiz Bakan Varank: Güçlü Türkiye'yi gençlerimizle inşa edeceğiz İlmek ilmek işlediği tabloları ressamlara taş çıkartıyor İlmek ilmek işlediği tabloları ressamlara taş çıkartıyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel TOBB'dan Ticaret Borsasına Ziyaret - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement