TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektör Vekili Sak, Diyarbakır Valisi Toprak'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektör Vekili Sak, Diyarbakır Valisi Toprak'ı Ziyaret Etti

18.02.2012 12:28
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektör Vekili Sak, Diyarbakır Valisi Toprak'ı Ziyaret Etti, System.String[]

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektör Vekili Güven Sak, Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak'ı ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektör Vekili Güven Sak, Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak'ı ziyaret etti.

Diyarbakır'da yarın yapılacak olan "Türkiye Konuşuyor Vatandaş Toplantıları"nın dördüncüsüne katılmak üzere Diyarbakır'a gelen Rektör Vekili Güven Sak ve TEPAV Yönetim Etütleri Programı Editörü Emin Dedaoğlu, Diyarbakır'da olmaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.

Vali Toprak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

- DİYARBAKIR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektör Vekili Sak, Diyarbakır Valisi Toprak'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Denizde boğulma tehlikesi geçiren kızını kurtaran kahraman baba, kendi canından oldu Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Hırsızlık yaptığı evden çıkarken yakalanan çocuk: Su içmek için eve girdim Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı