TOBB Kgk 1.marmara Bölge Toplantısı - Son Dakika

TOBB Kgk 1.marmara Bölge Toplantısı

16.04.2015 12:17
TOBB Kgk 1.marmara Bölge Toplantısı, System.String[]

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu 1.Marmara Bölge Toplantısı'na Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan katıldı.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu 1.Marmara  Bölge Toplantısı'na Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan katıldı.

TOBB Kadın Girişimciler  Kurulu Marmara Bölge Başkanı Hatice Güner Dinçbal Kal tarafından organize edilen Kadın Girişimciler Kurulu  Marmara Bölge toplantısına,  İTO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Evrim Aras, İstanbul Ticaret Odası'nın Genel Sekreter Yardımcısı Avukat Nurcan Turan konuk oldu.

Marmara Bölgesi Kadın Girişimciler Kurulu'na;  İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Kocaeli, Yalova, Sakarya, Bilecik, Bursa, Balıkesir, Düzce illerinin kadın girişimciler kurulu başkanları ve kurulların temsilcileri katıldı. Toplantıda başkanların temsil ettikleri illerin öne çıkan değerleri ve yatırım alanları ile bilgi verdikleri toplantıda gerçekleştirilmiş ve plan aşamasında olan projeler de ele alındı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel TOBB Kgk 1.marmara Bölge Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Müge Anlı dehşete düştü! Kadın, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü Atandığını 17 yıl sonra öğrendi! Tekrar atama başvurusu, "gerekli özeni göstermediği" için AYM tarafından reddedildi Korona testinde canı yanan hasta, hemşireye böyle saldırdı CHP'li Başarır'dan tartışma yaratan "Ordu satılmıştır" sözleriyle ilgili açıklama: İftira atıldı Husumetli olduğu abisi ve yengesini mezarlıkta pompalı tüfek ile vurdu Son Dakika! İstanbul'da yarından itibaren kamuda mesai saatleri 10.00-12.30 ile 13.00-16.00 olacak Önlemler sıkılaştı, Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesinde vakalar sıfırlandı Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar 'kedicik'miş