Toçev'den Farklı Yılbaşı Hediyeleri - Son Dakika

Toçev'den Farklı Yılbaşı Hediyeleri

03.12.2013 14:13
Toçev'den Farklı Yılbaşı Hediyeleri

Okuma istekli çocuklara hak ettikleri eğitim koşullarını sağlamak ve onlara eğitim hayatları boyunca maddi-manevi destek olmak amacıyla 20 yıldır faaliyet gösteren TOÇEV, yılbaşı için farklı hediyelikler hazırladı.

Şahıs veya kurum olarak yılbaşında sevdiklerine ya da çalışanlarına anlamlı hediyeler sunmak isteyenler için hazırlanan hediye alternatifleri arasında kupa, tebrik kartı, sertifika, kitap ayracı, müzik cd'si ve tişört bulunuyor. Bir yandan sevdiklerinizi, çalışanlarınızı veya müşterilerinizi farklı bir hediyeyle mutlu ederken bir yandan da "okumak her çocuğun hakkıdır" ilkesiyle çalışmalarını sürdüren TOÇEV'e destek olabilirsiniz.

TOÇEV hediye alternatifleri

TOÇEV Sertifikası: Yılbaşında çalışanlar veya müşteriler adına, bir çocuğun bir aylık eğitim masrafı olan 50 TL'yi bağışlayarak sertifika temin edilebiliyor. Kurumun ve hediye edilecek kişinin adı, istenilen cümlelerle sertifikanın üst bölümünde yazılıyor. Ayrıca firmaya ait logo da özel tasarımlarla sertifikada yer alabiliyor.
Bağış bedeli: 50 TL'dir.

TOÇEV Kupası: TOÇEV için özel olarak tasarlanan ve Porland'ın desteğiyle üretilen kupalar, çocukların resim işlerinden ilham alınarak hazırlandı.

TOÇEV Kupası fiyatı: 15 TL'dir.

TOÇEV Takvimi: "Yüzüm Umuttur" projemiz adına çıktıkları gönüllü yolculukta çektikleri fotoğraflar ile TOÇEV'e destek veren Bennu Gerede, Nihat Odabaşı, Okan Bayülgen, Serdar Bilgili, Tahsin Aydoğmuş ve Taner Yılmaz'ın objektifine yansıyan karelerle tasarladığımız takvim masanızda çok şık duracak.

TOÇEV Takvimi fiyatı: 15 TL'dir.

TOÇEV Tebrik Kartları: TOÇEV'in özel fotoğraflarla hazırladığı yılbaşı tebrik kartları, sevdiklerinizin veya çalışanlarınızın yeni yılını kutlayabilirsiniz.

TOÇEV Tebrik Kartı fiyatı: 3 TL'dir.

TOÇEV Kitap Ayracı: Dostlarınızın yeni yıllarını TOÇEV Kitap Ayracı ile kutlayabilirsiniz. TOÇEV Kitap Ayracı Fiyatı: 2 TL'dir.

TOÇEV Tişörtleri: Cengiz Abazoğlu'nun tasarladığı, ADL'nin ürettiği üç ayrı renkteki tişörtlerin tanıtımını Funda Arar, Merve Boluğur gibi ünlü isimler üstlendi.

TOÇEV Tişört fiyatı: 39,90 TL'dir.

Biz Şarkımızı Seçtik "Joy Selection" CD'si: Ünlü isimlerin seçtiği şarkılardan oluşan müzik cd'sinde, ünlü isimlerin beğendikleri şarkılardan bir seçki bulunuyor.

TOÇEV Müzik cd'si Fiyatı: 15 TL'dir.

Ebru Uygun - Always on My Mind - Elvis Presley
• Mehmet Y. Yılmaz - Dance Me To The End of Love - Leonard Cohen
Alinur Velidedeoğlu - Don't Let Me Be Misunderstood - Nina Simone
Güneri Cıvaoğlu - Histoire D'un Amour (Historia De Un Amor) - Cyrius
Nasuh Mahruki - One More Cup of Coffee - Bob Dylan
Elif Dağdeviren - What a Wonderful World - Tony Bennett
Filiz Akın - Besame Mucho - Cesaria Evora
Nilüfer - No Volvere - Gipsy Kings
Ediz Hun - Lady - Kenny Rogers
Cemil İpekçi - Les Hommes Qui Passent - Patrica Kaas
• Ece Şükan - No Ordinary Love - Sade
Beyazıt Öztürk - Et Si Tu N'Existais - Joe Dassin
Tan Sağtürk - Black Orpheus - Tom Grant
• Bennu Gerede - Everybody Here Wants You - Jeff Buckley
Şebnem Dönmez - My Funny Valentine - Chet Baker

Hediye alternatiflerini incelemek için http://tocevdukkan.sopsy.com internet adresi üzerinden TOÇEV dükkanı ziyaret edilebilir ya da 0212 282 89 16 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

YORUMLAR
500
Yılbaşı gecesi beraber alkol aldıktan sonra çocuk yaştaki baldızına tecavüz eden kocayı eşi ifşa etti Yılbaşı gecesi beraber alkol aldıktan sonra çocuk yaştaki baldızına tecavüz eden kocayı eşi ifşa etti
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Toçev'den Farklı Yılbaşı Hediyeleri - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement