Tokat Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Tokat Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

05.01.2012 17:00
Tokat Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Tokat Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı yapıldı.

Tokat Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı yapıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye Sosyal Tesisleri'nde, Belediye Başkanı Adnan Çiçek, başkanlığında gündem maddelerini görüşmek üzere toplantı yapıldı.

Toplantıda, 5393 sayılı belediye kanununun 25. maddesi gereğince belediyenin bir önceki yıl ki gelir, giderleri ile hesap ve işlemlerin denetimi için denetim komisyonu oluşturulması konusu görüşüldü.

5393 sayılı Belediye Kanununun 25. maddesi gereğince denetleme komisyonuna çağrılan uzman kişilere ödenecek ücretin belirlendiği toplantıda, 2012 mali yılı sözleşmeli personel ücretleri, memur unvan ve derece değişikliği, mülkiyeti belediyeye ait Yeniyurt mahallesinde bulunan 1500 metre kare taşınmazın 20 yıl süre ile kiraya verilmesi, 2012 yılı için uygulanacak otopark bedellerinin belirlenmesi, 2012 yılı yoğunluk ve kat ilave harcı, imar komisyonundan gelen raporlar ve imar tadilat talepleri konuları ele alındı.

- TOKAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tokat Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Almanya Sağlık Bakanı Spahn'ın koronavirüs testi pozitif çıktı Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu F.Bahçeli Samatta'nın "Bana Türkçe bir isim verin" paylaşımı büyük ilgi gördü Koronavirüse yakalanan Ronaldo tarzını değiştirdi, uzayan saçlarını kazıdı Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Paşinyan "Herkes silahına sarılmalı" derken Azerbaycan ordusu, Karabağ cephesinde çok sayıda tank ele geçirdi Şarkıcı Ebru Polat, evine gelen elektrik ve doğal gaz faturasına veryansın etti