Tokat'ta yol düzenleme çalışması - Son Dakika

Tokat'ta yol düzenleme çalışması

Tokat Belediyesi tarafından başlatılan yol düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Tokat'ta yol düzenleme çalışması, System.String[]

Tokat Belediyesi tarafından başlatılan yol düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kent merkezi Uzuseki Sokak'ta bir süre önce başlatılan çalışmaları yerinde inceleyerek, yaklaşık 10 gün içinde çalışmaların tamamlanarak yolun trafiğe açılacağını söyledi.

Tokat'ın en eski mahallelerinden biri olan Erenler Mahallesi Uzunseki Sokak'ta çalışmaların devam ettiğini anlatan Eroğlu, "2020 yılı ilk aylarında gerçekleştirdiğimiz mahalle buluşmalarında tüm mahalle sakinlerimizin istek ve temennileri doğrultusunda çalışma takvimimizi belirlemiştik. Bu planımıza göre mahallelerimizin önceliklerini tamamlıyoruz. Yaklaşık 650 metre uzunluğundaki bu sokağımızın yol ihtiyacını gidermek amacıyla, önce altyapı çalışmalarını başlattık ve şu anda üst kısımda çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Mevcut parkelerini sökerek mekanik malzemelerini serecek ve yeniden yolumuzu hazır hale getireceğiz." dedi.

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 16:47 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tokat'ta yol düzenleme çalışması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 30 Eylül günü koronavirüs kaynaklı 65 can kaybı, 1391 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan ordusu ilerlerken AB ve Rusya'dan peş peşe ateşkes çağrısı Babasını baltayla öldürdü, savunmasında "Babanı öldür' diye sesler duydum" dedi Doğuma girdikten sonra eşini kaybeden kadına acı haber verilemedi RTÜK, Esra Erol'un programındaki yasak aşk olayının ardından ATV'ye idari para cezası verdi Trabzon Emniyet Müdürü'nden tüyleri diken diken eden sözler: Hilal bıyıklı bozkurtlarım Karabağ'a gitmek için bekliyor Fenerbahçe ile anlaşan Papiss Cisse, bugün İstanbul'da olacak Talihsiz vatandaş, metrelerce yüksekten apartmanın önüne böyle düştü