Son Dakika Haberleri: TOKİ Konutları Sahiplerini Buldu

TOKİ Konutları Sahiplerini Buldu

3 yıl önce

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Niğde'nin Kemerhisar Beldesinde yaptırılan 165 konut, kura çekimiyle sahiplerini buldu.

TOKİ Konutları Sahiplerini Buldu, System.String[]
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından  Niğde'nin  Kemerhisar Beldesinde yaptırılan 165 konut, kura çekimiyle sahiplerini buldu.Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı, Tepe Mahallesi'nde gerçekleştirilen kura töreninde yaptığı konuşmada, İç Anadolu'nun en başarılı şantiyesi seçilen, 10 ayda yapılan konutları  Kemerhisar halkına kazandıran TOKİ Başkanlığına ve emeği geçenlere teşekkür etti.Beldenin geliştiğini ve  Niğde'nin parlayan yıldızı olma yolunda ilerlediğini belirten Kirazcı, "Henüz 15 ay öncesinde 8 bin lira olan yaklaşık 500 metrekare bir arsa bugün 20 bin liranın üzerindedir. Yani  Kemerhisar'ın teminat değeri yükseliyor, ilgi odağı oluyor. Şu anda da 360 konutluk yeni bir proje başlatıldı ve üçüncü katları da çıktı. Önümüzdeki yıllarda da o konutların kura çekilişini yapacağız. Hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.Konutlar için başvuran 165 kişi de evsahibi olmanın mutluluğunu yaşadı.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı Yaşlı Erkekleri Cinsel Organlarına Dokunarak Soyan Çete Çökertildi
ABD Dışişleri Sözcüsünden Erdoğan'a Küstah Cevap: Hep Aynı Şarkı