Maaşında indirime giden Tolga Ciğerci, önümüzdeki sezon da Fenerbahçe forması giyecek - Son Dakika

Maaşında indirime giden Tolga Ciğerci, önümüzdeki sezon da Fenerbahçe forması giyecek

Fenerbahçe'nin orta saha oyuncusu Tolga Ciğerci, yeni sezonda sarı-lacivertli formayı giyecek. Teknik heyetin ilgisinden dolayı mutlu olan deneyimli futbolcu, 2020/21 sezonu için maaşında indirime gitti ve harcama limitinden dolayı iç transfere yönelen sarı lacivertlilerle 200 bin euroya el sıkıştı.

Fenerbahçe, TFF'nin açıkladığı harcama limiti sonrasında iç transfere yöneldi. Sarı lacivertli yönetim, sözleşmesi sona eren ve takımda kalmasını istedikleri oyunculara ağırlık veriyor. Orta saha oyuncusu Tolga Ciğerci, yönetimin vefa örneğine feda yaparak devam edecek ve yeni sezonda da sarı-lacivertli formayı giyecek.

200 BİN EUROYA EL SIKIŞTI

Daha önce Almanya ekibi Wolfsburg'un yakından ilgilendiği Tolga Ciğerci, geçtiğimiz yıla göre bu yıl daha düşük bir rakama sarı-lacivertli formayı giymeye devam edecek olan futbolcu, yenilenen sözleşmesiyle 200 bin euro'ya el sıkıştı.

TEKNİK HEYET SAHİPLENDİ

Sarı-lacivertli takımda mutlu olan ve yönetim ile teknik heyetin ilgisi ve sahiplenmesinden dolayı ayrılmak istemeyen Tolga Ciğerci, bu vefa örneğine feda dedi. Tolga Ciğerci'nin sezon içerisindeki bonuslarla en fazla 300 bin euro kazanacağı öğrenildi.

Maaşında indirime giden Tolga Ciğerci, önümüzdeki sezon da Fenerbahçe forması giyecek
Maaşında indirime giden Tolga Ciğerci, önümüzdeki sezon da Fenerbahçe forması giyecek

Haber Yayın Tarihi: 05.08.2020 14:06 - Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Maaşında indirime giden Tolga Ciğerci, önümüzdeki sezon da Fenerbahçe forması giyecek - Son Dakika Spor

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Azerbaycan, Ermenistan ordusuna ait füze sistemlerini vurdu Annesinin kızmasıyla proje üreten 4'üncü sınıf öğrencisi, TEKNOFEST 2020'de birinci oldu Gelir gider tablosunu vatandaşla paylaşmak isteyen Kırşehir Belediyesi, astığı afişte hesap hatası yaptı Antalya'da iki komşu, yanlışlıkla 3,5 yıl birbirlerinin faturasını ödedi Trabzon Emniyet Müdürü'nden tüyleri diken diken eden sözler: Hilal bıyıklı bozkurtlarım Karabağ'a gitmek için bekliyor Komşusuyla yasak aşk yaşayan kadın, sığınma evine yerleştirildi! Bebeği de koruma altına alındı Talihsiz vatandaş, metrelerce yüksekten apartmanın önüne böyle düştü İntihar etmek için denize atlayan kadını 2 yıl sonra balıkçılar buldu