Son Dakika Haberleri: Eşi Almeda İçin Yapılan Estetik Eleştirilerine Tolgahan Sayışman'dan Sitem: Sanki Yüz Nakli Yaptırdı

Eşi Almeda İçin Yapılan Estetik Eleştirilerine Tolgahan Sayışman'dan Sitem: Sanki Yüz Nakli Yaptırdı

2 yıl önce

Tolgahan Sayışman, eşi Almeda Abazi'nin estetik yaptırdığı için eleştirilmesine sitem etti: "Sanki yüz nakli yaptırmış gibi muamele görüyor."

Eşi Almeda İçin Yapılan Estetik Eleştirilerine Tolgahan Sayışman'dan Sitem: Sanki Yüz Nakli Yaptırdı, System.String[]

Tolgahan Sayışman, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Geçtiğimiz hafta Angola'nın başkenti Luanda'ya giden oyuncu, ilgiyle karşılandığını söyledi. Ülkede yayınlanan 'Asla Vazgeçmem' dizisiyle ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Sayışman, "Her şey çok güzel ve keyifliydi. İnsanlar pozitif, güler yüzlü ve sıcak kanlı. Onların sevgisine layık olmaya çalıştım" şeklinde konuştu. Afrika'ya giderken birçok kişinin güvenlik konusunda kendisini uyardığını belirten oyuncu, "Hiç tereddüt etmedim" dedi. Eşi Almeda Abazi'nin estetik yaptırdığına dair haberler üzerine de açıklama yapan Sayışman: "Sanki yüz nakli yaptırmış gibi muamele görüyor." dedi.

Almeda Abazi'nin son hali.

''İNSANLARIN AĞZI TORBA DEĞİL Kİ, BÜZESİN''

Sayışman eşi Almeda hakkında konuşulanlar ile ilgili, "İki kere burnundan operasyon geçirdi, başka bir müdahale yok. İnsanların ağzı torba değil ki, büzesin. Kendisi de bunu saklamıyor zaten. Bakım yapmayı seviyor. 15 yaşındaki fotoğraflarının gündeme getirilmesinden rahatsız ama bu konuya takılmıyor. Sanki yüz nakli yaptırmış gibi muamele görüyor, ben de onu anlamıyorum" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

İkili 13 Şubat 2017 tarihinde dünya evine girmişti.

(Kaynak: Milliyet)

Eşi Almeda İçin Yapılan Estetik Eleştirilerine Tolgahan Sayışman'dan Sitem: Sanki Yüz Nakli Yaptırdı
Haber Yayın Tarihi: 15.04.2018 11:11 

YORUMLAR


Aşkı uğruna doktorluğu bıraktı, Rus mantısı satıyor Genelevde çekilen fotoğraf davalık etti! Ekrem İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı adaylığı sorusuna yanıt