Son Dakika Haberleri: Tolgahan Sayışman: "Halı Üzerinde Çok Dalgıçlık Yaptım"

Tolgahan Sayışman: "Halı Üzerinde Çok Dalgıçlık Yaptım"

3 yıl önce

Başarılı sunucu Emre Saygı'nın Youtube'den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı 'Hadi Be'nin konuğu, ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman oldu.

Tolgahan Sayışman:

BERBERLİK VE CAMCILIK YAPTIM

Küçük yaştan itibaren çalışmayı çok sevdiğini ve çocukluğunda berberde çıraklık ve camcı dükkanında çalıştığını söyleyen Tolgahan Sayışman "18 yaşıma kadar berberlik, camcılık dahil bir çok işi yaptım. Hem çalışmayı, hem de yaptığım işi çok seviyorum. Her zaman aile ekonomisine katkıda bulunmaya çalıştım." diye konuştu.

EYLÜLDE GERİ DÖNÜYORUM

Uzun bir aranında ardından eylül ayında yeni bir dizi projesiyle ekranlara geri döneceğini söyleyen Tolgahan Sayışman "Eylül ayında ekranlara gelecek olan yeni bir dizi projesinin hazırlıklarına devam ediyorum. Kötü adam olmayacağım ama hataları olan bir karakteri oynayacağım. Alışılmamış bir rol değil. Oyunculuk çok güzel ama çok zor yanları da var" dedi.

EVİN SALONUNDA IŞIN KILIÇLARIM VAR

'Star Wars' filmlerinin hastası olduğunu ve serinin ikinci filminde kullanılan bir ışın kılıcını evinin salonunda sergilediğini söyleyen Tolgahan Sayışman"Çocukken ailem futbola ve Star Wars oyuncaklarına ilgimden şikayetçiydi. Artık koleksiyon yapıyorum. Star Wars'un ikinci filminde kullanılan bir ışın kılıcı şuan bende. Çok uzun uğraşlar vererek sahip oldum. Onu ve diğer Işın kılıçlarını evin salonun da sergiliyorum" dedi.

PARA VE ŞÖHRET GEÇİCİ

Para ve şöhretin geçici olduğunu asıl mutluluğun doğru insanı bulduktan sonra başladığını söyleyen Tolgahan Sayışman "Evlilik doğru insanı bulduktan sonra çok güzel. Yalnız mı öleceksin ki evlenmiyorsun. Para, şöhret her şey geçici önemli olan mutlu olmak. Ayrıca çocukları da çok seviyorum. Ben kız Almeda ise erkek çocuk istiyor" diye konuştu.

HALI ÜZERİNDE ÇOK DALGIÇLIK YAPTIM

Çocukluğunda televizyonda izlediği filmlerden sonra, filmlerdeki karakterleri canlandırdığını söyleyen Tolgahan Sayışman"Çocukluğumda çok usluymuşum bana oyuncak versinler kimseyle işim olmazmış. Birde bir film izlersem ertesi gün o karakterleri canlandırırdım. Halının üzerinde çok dalgıçlık yapmışlığım vardır" dedi.

ANNEMDEN VETO YEDİM

Bir dönem motosiklet tutkusunun olduğunu ama annesine verdiği sözden sonra artık motosiklet kullanmadığını söyleyen Tolgahan Sayışman "Bir dönem motosiklet tutukum vardı. Çok heves ettim aldım. Bir gün beni motosiklete binerken görüntülediler. Hemen annemden veto yedim. O günden sonrada annemi üzmemek için artık motosiklet kullanmıyorum" diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 11.05.2017 09:36 Kaynak: Bültenler

YORUMLAR


Sinop'ta arkeologları şaşırtan iskelet! "İlk kez böyle bir yatışa rastladık" Ahlaksız turist çift otelin balkonunda cinsel ilişkiye girdi Genç kızın hareket halindeki otobüsten düşüp öldüğü olayda dikkat çeken detay!