Tolunay Kafkas, Genç Milli Takımlar Sorumlusu Görevine Getirildi - Son Dakika

Tolunay Kafkas, Genç Milli Takımlar Sorumlusu Görevine Getirildi

06.08.2017 13:56
Tolunay Kafkas, Genç Milli Takımlar Sorumlusu Görevine Getirildi, System.String[]

En son Akhisar Belediyespor'u çalıştıran teknik direktör Tolunay Kafkas, Genç Milli Takımlar sorumlusu oldu. Kafkas, daha önce U21 takımında görev yapmıştı.

Son olarak Akhisar Belediyespor'u çalıştıran 39 yaşındaki teknik adam Tolunay Kafkas, Genç Milli Takımlar sorumlusu oldu.

DAHA ÖNCE U21'İ ÇALIŞTIRMIŞTI

Daha önce de Türkiye U21 takımında görev alan Kafkas, yeni görevinde ise Genç Milli Takımlar'dan sorumlu olacak.

Hatırlanacağı üzere Tolunay Kafkas, Fatih Terim görevden alınmadan önce federasyonla anlaşma sağlamıştı. Terim'in gidişi sonrası bu anlaşmanın iptal olacağı iddia edilmişti.

Tolunay Kafkas, Genç Milli Takımlar Sorumlusu Görevine Getirildi

Son Dakika Spor Tolunay Kafkas, Genç Milli Takımlar Sorumlusu Görevine Getirildi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü