Tolunay Kafkas'tan Altınordu'ya Ziyaret - Son Dakika

Tolunay Kafkas'tan Altınordu'ya Ziyaret

21.11.2017 13:06
Tolunay Kafkas'tan Altınordu'ya Ziyaret, System.String[]

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Altınordu Kulübünün Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Yerleşkesi'nde incelemelerde bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Altınordu Kulübünün Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Yerleşkesi'nde incelemelerde bulundu.

Yerleşkede Altınordu İcra Kurulu Üyesi Ali Ergöçmez ve teknik direktör Hüseyin Eroğlu tarafından karşılanan Kafkas, kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan'la tesisleri gezdi.

Kafkas, yaptığı açıklamada, Altınordu'nun örnek bir kulüp olmasının ötesinde kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan'ın yaptığı yatırımın Türkiye'de elle gösterilebilecek seviyede bulunduğunu söyledi.

Sait Altınordu Yerleşkesi'nde 6-13 yaş futbol eğitimiyle ilgili oldukça önemli görsel bilgiler edindiklerini kaydeden Kafkas, şöyle konuştu:

"Pratikte bildiğimiz şeylerin burada bir anlam kazanması ve fiziksel açıdan bir yer bulması oldukça sevindirici. Hem kulüp başkanına hem de Hüseyin Eroğlu'na Türk futboluna katmış oldukları bu değerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Altınordu, tüm kulüplerimize örnek olması açısından çok önemli bir proje."

Kafkas, Altınordu gibi kulüplerin Süper Lig'de olması gerektiğini belirterek, "Umuyorum bunu da en kısa zamanda başarırlar, bunu başaracak güçteler." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Tolunay Kafkas'tan Altınordu'ya Ziyaret - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Davutoğlu saldırı sonrası ona seslenmişti! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Selçuk Özdağ'a geçmiş olsun telefonu Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu koronavirüse yakalandı İş insanından şoke eden iddialar: 2 aracımı alıp geri vermedi, müstehcen sitelerde telefon numaramı paylaştı Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı Yaptıkları 3 metrelik kardan adamın adını 'Donald Trump' koydular 5 yaşındaki çocuğun önce ayakkabılarını çıkardı, ardından çuvala koyarak kaçırmaya çalıştı Sular çekilince altıncı yüzyıldan kalma kaya mezarları ortaya çıktı Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti