Tom Hanks'in Yeni Filmi Inferno Yine Ertelendi - Son Dakika

Tom Hanks'in Yeni Filmi Inferno Yine Ertelendi

11.10.2014 11:42
Tom Hanks'in Yeni Filmi Inferno Yine Ertelendi, System.String[]

Yönetmen Ron Howard'ın yoğun programı yüzünden bir sene kadar ertelenen Inferno'nun vizyon tarihi yeniden ileri bir tarihe ertelendi.

-

Kitapları tüm dünyada en çok satanlar listesinin tepesinde olan Dan Brown'un Da Vinci Şifresi (The Da Vinci Code) ve Melekler ve Şeytanlar (Angels & Demons)'dan sonra Inferno'su da beyazperdeye aktarılmak için sırada bekliyor. Bir süredir Inferno projesiyle ilgili çeşitli haberler geliyordu. İlk olarak yönetmen Ron Howard'ın sıkışık programı yüzünde ertelenen ve vizyon tarihi Aralık 2015 olarak duyurulan filmin vizyon tarihi 14 Ekim 2016 olarak değiştirildi.


Diğer iki kitap uyarlamasında olduğu gibi bu filminde başrolünde deneyimli aktör Tom Hanks yer alıyor. Filmin ileri bir tarihe ertelenmesi ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olsa da kulislerde 18 Aralık tarihinin uzun zamandır beklenilen Star Wars: Episode VII ile aynı döneme denk gelmesi ve yapımcıların Star Wars serisinin yeni filmiyle gişede rekabet etmek istememesi olarak konuşuluyor.


Kaynak: SabahTeknokulis : http://www.teknokulis.com
Tom Hanks'in Yeni Filmi Inferno Yine Ertelendi

- Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Tom Hanks'in Yeni Filmi Inferno Yine Ertelendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı