Tom Hanks'ten Forrest Gump İtirafı; Çekimler İçin Cebimden Para Verdim - Son Dakika

Tom Hanks'ten Forrest Gump İtirafı; Çekimler İçin Cebimden Para Verdim

25.09.2020 15:58
Tom Hanks'ten Forrest Gump İtirafı; Çekimler İçin Cebimden Para Verdim, System.String[]

Dünyaca ünlü oyuncu Tom Hanks, 1994 yapımı ikonik film Forrest Gump'taki bazı sahnelerin masraflarını kendisinin karşıladığını itiraf etti.

Hanks, konuyla ilgili, "Filmin yönetmeni Robert Zemeckis, çekimin X dolara mal olacacağını, bu miktarı aramızda ikiye bölüp, Paramount'a geri vereceğimizi söyledi. Rakam o dönemde hiç de ucuz değildi. Ben de kabul ettim" dedi

Forrest Gump ve Philadelphia filmleri ile Oscar alan ünlü oyuncu Tom Hanks, 'In Depth With Graham Bensinger' programına röportaj verdi.

Samimi açıklamalarda bulunan Hanks, Paramount'un, Forrest Gump filminde finansmanı reddetmesi üzerine birçok sahnenin çekim masraflarını yönetmen Robert Zemeckis'le beraber karşıladığını söyledi.

64 yaşındaki Tom Hanks, Paramount'un bu durumu masraflar nedeniyle kabul etmediği sahnelerden birinde, Gump karakterinin filmin ortasında Amerika'da koştuğu sahnenin Zemeckis için hayati önem taşıdığını ancak Paramount'un bunu kabul etmediğini itiraf etti.

Independent'ın haberine göre; Hanks, Zemeckis'in sahneyi finanse etmesi için onu ikna ettiği konuşmayı şu sözlerle anlattı:

Robert Zemeckis, çekimin X dolara mal olacacağını, bu miktarı aramızda ikiye bölüp, Paramount'a geri vereceğimizi söyledi. Rakam o dönemde hiç de ucuz değildi. Ben de kabul ettim. Şirkete parayı onlara vereceğimizi ama bize de kardan biraz daha pay vermeleri gerektiğini söyledik. Stüdyo bu teklifimizi muhteşem buldu ve kabul etti.

Tom Hanks'ten Forrest Gump İtirafı; Çekimler İçin Cebimden Para Verdim
Tom Hanks'ten Forrest Gump İtirafı; Çekimler İçin Cebimden Para Verdim

Kaynak: Tekmoloji

Son Dakika Magazin Tom Hanks'ten Forrest Gump İtirafı; Çekimler İçin Cebimden Para Verdim - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!