"Tombişlikten saramamış" diyen takipçisine Bakan Varank'tan esprili yanıt: Kilodan değil, ceketten - Son Dakika

"Tombişlikten saramamış" diyen takipçisine Bakan Varank'tan esprili yanıt: Kilodan değil, ceketten

26.02.2021 10:48

Yerli roket motoru için incelemelerde bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın yer aldığı bir poz sosyal medyada gündem oldu. Kollarını tam birleştiremediği için takipçisinin "Canım Varank, tombişlikten kolları saramamış" mesajına Varank, "Kilodan değil, ceketten o" yazarak esprili bir dille yanıt verdi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yerli roket motorunun üretildiği atölyeye giderek incelemelerde bulundu. Varank burada, savunma sanayii alanındaki katkılarıyla gündemden düşmeyen Selçuk Bayraktar ve yanındakilerle birlikte roket motorunu da arkasına alarak fotoğraf çektirdi.

YORUM GECİKMEDİ

Fotoğrafta bulunan 6 kişi, gülümseyip kollarını önünde birleştirerek objektife poz verdi. " Türkiye'yi Ay'a taşıyacak yerli roket motoru görüntülendi." notuyla paylaşılan karedeki bir detay ise takipçilerin dikkatinden kaçmadı. Bir sosyal medya kullanıcısı, fotoğrafın altına "Canım Varank, tombişlikten kolları saramamış :)" yazdı.

'Tombişlikten saramamış' diyen takipçisine Bakan Varank'tan esprili yanıt: Kilodan değil, ceketten

"KİLODAN DEĞİL, CEKETTEN"

Mustafa Varank'tan bu yoruma ise esprili bir yanıt geldi. Takipçisinin yorumunu alıntılayan Bakan, "Kilodan değil, ceketten o" yazarak mesajını emoji ile bitirdi.

'Tombişlikten saramamış' diyen takipçisine Bakan Varank'tan esprili yanıt: Kilodan değil, ceketten
 Tombişlikten saramamış diyen takipçisine Bakan Varank'tan esprili yanıt: Kilodan değil, ceketten

Son Dakika Güncel 'Tombişlikten saramamış' diyen takipçisine Bakan Varank'tan esprili yanıt: Kilodan değil, ceketten - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Gelini tarafından dövülen yaşlı kadının görüntülerine RTÜK üyesinden tepki: Videoyu açıkça izletmek vicdana sığmıyor Gelini tarafından dövülen yaşlı kadının görüntülerine RTÜK üyesinden tepki: Videoyu açıkça izletmek vicdana sığmıyor Dağınık olduğu gerekçesiyle kendisini uyaran dedesini döverek öldürdü Dağınık olduğu gerekçesiyle kendisini uyaran dedesini döverek öldürdü Montrö bildirisini imzaladığı için ayağına elektronik kelepçe takılan Emekli Amiral Kıyat: Beynim ölünceye kadar özgür Montrö bildirisini imzaladığı için ayağına elektronik kelepçe takılan Emekli Amiral Kıyat: Beynim ölünceye kadar özgür Art arda sıralanıp konvoy oluşturan tırtılları uzaktan gören vatandaşlar yılan gördüğünü zannetti Art arda sıralanıp konvoy oluşturan tırtılları uzaktan gören vatandaşlar yılan gördüğünü zannetti Büyük skandal! Bosna'nın haritadan silinmesini öngören belge ortaya çıktı, Türkiye detayı dikkat çekti Büyük skandal! Bosna'nın haritadan silinmesini öngören belge ortaya çıktı, Türkiye detayı dikkat çekti İbrahim Tatlıses'ten büyük Deniz Seki gafı: Davul gibi olmuşsun İbrahim Tatlıses'ten büyük Deniz Seki gafı: Davul gibi olmuşsun Uyarılar art arda geldi! 24 kenti etkisi altına alacak toz taşınımı bu gece başlıyor Uyarılar art arda geldi! 24 kenti etkisi altına alacak toz taşınımı bu gece başlıyor Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir