Son Dakika Haberleri: Ton Balığına Yoğun İlgi...1,5 Metre Boyunda 70 ile 100 Kilo Aralığındaki 4 Ton Balığı Görenlerin...

Ton Balığına Yoğun İlgi...1,5 Metre Boyunda 70 ile 100 Kilo Aralığındaki 4 Ton Balığı Görenlerin...

7 gün önce

Ton balığına yoğun ilgi...1,5 metre boyunda 70 ile 100 kilo aralığındaki 4 ton balığı görenlerin ilgi odağı oldu Mersin'den Şanlıurfa'ya satılmak üzere getirilen ton balıkları vatandaşlardan ilgi gördü Balıkçı tezgahındaki ton balıkları görenleri şaşırttıŞANLIURFA - Şanlıurfa'da bir...

Ton balığına yoğun ilgi...1,5 metre boyunda 70 ile 100 kilo aralığındaki 4 ton balığı görenlerin ilgi odağı oldu
Mersin'den Şanlıurfa'ya satılmak üzere getirilen ton balıkları vatandaşlardan ilgi gördü
Balıkçı tezgahındaki ton balıkları görenleri şaşırttı

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'da bir balıkçının tezgahına satılmak üzere getirilen 1,5 metre boyunda 70 ile 100 kilo aralığındaki 4 ton balığı, görenlerin ilgi odağı oldu.
Haliliye ilçesindeki Topçu Meydanı'nda bulunan bir balıkçı tezgahında Mersin açıklarında yakalanan 1,5 metre uzunluğunda, 70 ile 100 kilo aralığındaki 4 ton balığı sergileniyor. Tezgahtaki bir tahtanın üzerine konulan 4 balığı görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Yoldan geçerken tezgahtaki 1,5 metre boyundaki balıkları fark eden vatandaşlar balıklarla fotoğraf çekti.
Her yıl Şanlıurfalı vatandaşların ilgisi dolayısıyla balıkları getirttiğini belirten balıkçı Behçet Sili, "Her yıl bu ton balıklarını getirtiyoruz. Halkımız bu balığı aldığı zaman çok memnun kalıyor. Büyük ilgi gösteriyorlar. Balıkta siyah et bulunuyor. Tamamen kemiksiz bir ettir. Bu balığın birçok faydası bulunur. Kansere, damar tıkanıklığına, tansiyona, şeker hastalığına çok iyi geliyor. Vatandaşlarımızı bekliyoruz" diye konuştu.
Görenlerin ilgisini çeken ton balıklarının kilosu 35 liradan satışa sunuluyor.Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Açıkladı: Elektronik Ticarette Güven Damgası Uygulaması Başladı Otizmli Çocuğun Midesinden 2 Kiloluk Plastik Çay Kaşığı, Eldiven ve Kablo Çıktı!

Karadeniz'de Hamsi Bolluğu Yaşanıyor! Fiyatı 5 Liranın Altına Düşebilir Suriye'den Yasa Dışı Geçişleri Önlemek İçin, Sınır Boyu Hendek Kazılıyor.